Jump to content

Park Sensörü Biplemiyor

SalihÇakmakçı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracı alalı daha 3 hafta falan oldu. Gerçi sahibi hem ses hem mesafe olarak uyarır demişti ama geri geri yanaşırken park sensöründen hiç ses çıkmıyordu. Sadece mesafeyi yazıyordu. Bugün sabah ilk defa bipledi. Neyi değişik yaptığımı da hiç bilmiyorum ama şimdi merak ediyorum acaba kafasına göre mi bipliyor yoksa arızalı mı bizimkinin park sensörü? Öğleyin yanaşırken yine biplemedi. Konuya vakıf arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Marka ne ?Cenmax lar mesafe gösterirken aynı zamanda bipler.Erkran üstünden ses'i açma kapama gibi özellikleri var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimki ön camın dibinde küçücük bir ekran. Düğmesi falan yok. Zaten hiç dokunmadım. Bugün geri geri yanaşırken ilk defa bipleyince anladım biplediğini. Mesafeyi metre cinsinden gösteriyor. Bugün yanaşırken önce kesik kesik bipledi sonra duvara sıfır kalınca aralıksız olarak bipledi. Tabi bunu sadece bir kez yaptı. Başka da sesini duymadım hiç. Hemen önünde civataya benzer bir şey var. Oynuyor. Acaba onunla bir ilgisi var mı ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimki ön camın dibinde küçücük bir ekran. Düğmesi falan yok. Zaten hiç dokunmadım. Bugün geri geri yanaşırken ilk defa bipleyince anladım biplediğini. Mesafeyi metre cinsinden gösteriyor. Bugün yanaşırken önce kesik kesik bipledi sonra duvara sıfır kalınca aralıksız olarak bipledi. Tabi bunu sadece bir kez yaptı. Başka da sesini duymadım hiç. Hemen önünde civataya benzer bir şey var. Oynuyor. Acaba onunla bir ilgisi var mı ki?

Marka ne ?Ekranın üstünden sesi açıp kapamaya yarayan birşey yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok detaylı inceleyemedim ama bunda marka falan yazmıyo. Zaten dediğim gibi bir kere bipledi ve bunu ben hiç bir şey yapmadan yaptı. Ne ses açtım ne de kapadım. Zaten öyle bir düğmesi falan da yok oralarda sanırım. Yarın yine gündüz gözüyle ayrıntılı bir şekilde bakayım bakalım. Bu arada bu aygıtın hoparlörü nerededir aceb? Sanırım problem onda...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok hocam ondan değil. Seninki bayağı güzel bir şeye benziyor. Benimkisinin ekranı başparmak kadar bir şey. Kırmızı yanıyor. Kendisi de solda değil ön konsolun tam ortasında ve ön cama yapışık. Düğmesi falan da yok. Zaten dediğim gibi bir kere bipledi ve ben hiç bir şeye dokunmamıştım. Hani hiç biplemese düğme arayacağım ama ben dokunmadan bipleyince demekki ayarlık bir durum yok. Kendisinde ayarsızlık herhal... O kırmızı yazılarla da arkada kalan mesafeyi gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SalihÇakmakçı

Şimdi el atalım desek bu park sensörünün ses çıkaran aparatı nerededir acaba? Ya da neresinden kurcalamak lazım? Konuya vâkıf bir arkadaş yazarsa çok iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi el atalım desek bu park sensörünün ses çıkaran aparatı nerededir acaba? Ya da neresinden kurcalamak lazım? Konuya vâkıf bir arkadaş yazarsa çok iyi olacak.

Marka yazmıyor diyorsun bari fotorafını çek bir görelim.Bin çeşit Park sensörü var.Kafadan bilemiz'ki.Sesi çıkaran alet görüntüyü gördüğün alet.Oralara bak belki bir düğme falan vardır.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SalihÇakmakçı

Hocam foto eklemek için defalarca denedim ama olmuyor. Önce zaman aşımına uğramış dedi, sonra boyut büyük diyor. Benim park sensörüün ekranı başparmak büyüklüğünde ve siyah ekran üzerinde kırmızı yazıyla bildiriyor arkadaki mesafeyi. ne önünde, ne yanında, ne de arkasında düğme yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...