Jump to content

Xenon Far Kiti - 106 TL Hepsiburada (Kargo Bedava)

fatihnet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar Hepsiburadada %18 indirim ile 106 TL ye Xenon Far Kiti gördüm (Kargo Bedava) bu fiyat kısa xenondan oluşmaktadır. Z-Tech Marka nasıl bişeydir acaba. :jedi:

http://www.hepsiburada.com/z-tech-h4-xenon-kit-6000k/productDetails.aspx?categoryid=271585&productid=otelf7596

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya şu olayı bir türlü halledemedim ya. Ama ben olayı kaptım, neden yapamadığımı buldum. Cesaretsizlik+yeni arabayı pek fazla kurcalattırmama geleneği (babadan kalma) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu H4 farlarda uzun kısa aynı ampulde olmuyormu yani sadece kısa için fiyat verilmişte. Uzun kısa ampuller ayrı değilmi. Taktırsakta uzunlar yine sarımı yanıyor xenonla beraber olacaklar ama.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu H4 farlarda uzun kısa aynı ampulde olmuyormu yani sadece kısa için fiyat verilmişte. Uzun kısa ampuller ayrı değilmi. Taktırsakta uzunlar yine sarımı yanıyor xenonla beraber olacaklar ama.

Evet uzunlar ayrı oluyor ve sarı kalıyor.Sellektör yaptığın anlaşılıyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence xenon takmasını bilmiyorsanız bu tarz sitelerden almayın.Sonuçta bir ustasına götürecesiniz aynı fiyata denk gelicek.Bide sonuçta anpul bu.Patlak matlak çıkar.Sonra uğraş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence xenon takmasını bilmiyorsanız bu tarz sitelerden almayın.Sonuçta bir ustasına götürecesiniz aynı fiyata denk gelicek.Bide sonuçta anpul bu.Patlak matlak çıkar.Sonra uğraş

kesinlikle en iyi elden satın almak ve uzun ömür için bilinen markalardan almak
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 323 e Xenon mu ? Diğer sürücüler çok kulağını çınlatır.. Bence sadece ampul değiştir.

Onun dışında Mazda3 , Mazda6 kullanıcıları için şiddetle servise taktırmanızı öneririm. Sonra garanti, uyum v.s. problemi yaşamayın. Bir de Murat'ın dediği gibi arızalı çıkma ihtimali var. Ben MTEC aldım, en iyi marka ama onda bile aldığım kitte arıza çıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben servis'e taktırmadım.İşini bilen bir yere taktırınca sorun çıkmıyor.500 lira çokmuş.

Olabilir ama sonradan 2010 model için garanti dışında kalır demesinler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben kullanıyorum gayet memnunum fakat yeni model araçlar için tavsiye etmiyorum

internette bi sitede okuduğuma göre bu tip çakma diye tabir edilen ucuz xenonlar bilgisayarlı araçlarda olusturduğu manyetik alan nedeniyle ilerki zamanlarda aracın elektronik donanımlarında sorun cıkartıyormus.

bu tip olaylara da tanık oldum benim aracım 93 model olduğundan bu gibi bir durumla karsılasma ihtimalim yok . sadece radyonun zayıf çektiği yerlerde hiç çekmemesine neden oluyor farları acınca radyoda baya bi hısırtı oluyo . ama iyi ceken trt gibi radyoları dinliyebiliyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de tam tersini düşünüyorum. Eski araçlarda yani merceksiz farlarda kesinlikle takılmamalı. Ben şahsen kulaklarını çınlatanlardanım çünkü ışık çok dağılıyor. Ne demek istediğimi aracın xenonları açıkken karşısına geçip görebilirsiniz.

Yeni araçlarda da ben manyetik alan gibi bir problemle karşılaşanı görmedim. Bizim araçlarda radyo sinyal seviyesini gösteren bir tuş kombinasyonu var. Merak eden onunla test edebilir ama ben daha ne radyo ne de CD / MP3 de bir problem yaşamadım Xenon açıkken.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olabilir ama sonradan 2010 model için garanti dışında kalır demesinler :)

İkili ilşkiler devreye giriyor ozaman.Benim dışarıda taktırdığımı en az 3-4 servis biliyordu.Sorduğumda birşey olmaz dediler.Garanti işini öyle teferruhatlı düşünürsek herşeyi servisde yaptırmamız gerek.Lastik değişimi,rot-balans dahil.Yada alarm.

Benim arabada zamanında yay ve 205-45-17 lastik vardı.Bunların hiç birini servisde taktırmadım.Buna rağmen iki kere garantiden yürüyen aksamda değişim yaptırdım.

Burada önemli husus,taktırdığın xenonu kimin taktığı.İşi bilmeyen biri arabada arıza ışığının yanmasına sebep olur.Takan kişi mutlaka senin arabandan önce başka bir Mazda 3'e takmış olması çok önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de tam tersini düşünüyorum. Eski araçlarda yani merceksiz farlarda kesinlikle takılmamalı. Ben şahsen kulaklarını çınlatanlardanım çünkü ışık çok dağılıyor. Ne demek istediğimi aracın xenonları açıkken karşısına geçip görebilirsiniz.

Yeni araçlarda da ben manyetik alan gibi bir problemle karşılaşanı görmedim. Bizim araçlarda radyo sinyal seviyesini gösteren bir tuş kombinasyonu var. Merak eden onunla test edebilir ama ben daha ne radyo ne de CD / MP3 de bir problem yaşamadım Xenon açıkken.

bencede haklısın zaten bu gün söktüm bende . sebebi ise ışığı ayarladım fakat o kesilme çizgisinin üstünde kalan çapraz bir ısık olur sağa doğru yükselen bir hiza o ışığı ne yaptıysam kesemediğim için söktüm .

aslında aklıma uzunların olduğu deseni siyah film ile kapatmakta geldi ama bu da cok kötü gözükeceğinden vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...