Jump to content

Ankara'da araba yıkama - bakım - boya koruma

gıg90
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar araba yıkama konusunda size onerceğim cok iyi bi yer var.ben gittim cok memnun kaldım sizlerlede paylaşmak istedim.

Autolife Carwash Tolga Bey

burda gercekten arabalarınızla birebir ilgileniliyor.tavsiye ederim sizlerede.

konya yolu üzeride göral ikinci elin hemen üstünde kolayca bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Çok saol abi ya aslında Ankara'ya geldiğimizden beri hiç gidemedik daha merak ediyorum çocukluğumun geçtiği yerleri :) Neyse arabamız yoktu eskiden şimdi var bakalım geliriz heralde ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence sadece basınçlı su tuttur devam et yoluna fırça felan vurdurma

Mücahit abi dün benzin aldıktan sonra basınçlı su sıktırdım. Devam ettim yoluma. Neyse gideceğiimiz yere gittik sonra bi baktım arabaya hep su izleri falan kalmış Çok kötü görüünüyo şimdi :( Su sıktırdıktan sonra iyi bi kurulatmak gerekiyo heralde şimdi adamlara da güvenemiyorum ki adam getircek sert bi bezle kurulicak çizcek biricik arabamı :) olmaz. Neyse ilk kez yıkattım daha acemiyim alay etmeyin :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabi, arabayı güneş almayan bi yerde yıkatman ve yıkattıktan sonra suyu silmen lazım. Yoksa nasıl reklamlarda bas bas bağırıyolar kireç lekeleri diye, aynı şey arabada da olur. Şimdi baştan su tutturup yıkatman lazım, direkt gibip ıslak bezle silinmez orası... Ama tabi benzincide yıkatırsan başına gelcek şey de bu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabi, arabayı güneş almayan bi yerde yıkatman ve yıkattıktan sonra suyu silmen lazım. Yoksa nasıl reklamlarda bas bas bağırıyolar kireç lekeleri diye, aynı şey arabada da olur. Şimdi baştan su tutturup yıkatman lazım, direkt gibip ıslak bezle silinmez orası... Ama tabi benzincide yıkatırsan başına gelcek şey de bu :D

Evet hem bedava hem de güzel yıkatmak isteyince böyle oluyo anlaşıldı :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet hem bedava hem de güzel yıkatmak isteyince böyle oluyo anlaşıldı :)

Hah işte jetonun yeni düştü  ;) ben önceleri iki günü geçirmezdim kendim fırça ile yıkardım gece nöbetlerimde geç vakit hastanede yıkardım,ama artık yıkamıyorum kirli dursun içim rahat olsun

Ali birde sen petrol istasyonlarında yıkama nasıl olur diyince ben yıkatma çok kirliyse su tuttur devam et yoluna demiştim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...