Jump to content

Opel Zafira

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben tekrar bu sınıf alırsam Zafiradan şaşmam Opelle alakası yok sanki

Nasıl yok abi; iç tasarımı bile Vectra'dan copy paste :D Bizim lanet olası 97Vectra ile içi neredeyse birebir aynı ön konsol vites kolu vs. bağlamında..

Mücahit abi yaptın bir hata bindin Opel'e. Kabul et artık hatanı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

8

• MuRDoC_111

10

• Mücahit

13

• SWeeT6six6

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Astraya bindim hataydı ama Zafiraya hata demem hataysa o hatayı tekrarlarım biz aileyiz artık büyük araba iyi oluyor Zafirada en begendiğim yeride 10 saniyede 7 kişilik oluyor 10 saniyede arkası 1.60 cm düz yatak oluyordu küçük karavan sanki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Astraya bindim hataydı ama Zafiraya hata demem hataysa o hatayı tekrarlarım biz aileyiz artık büyük araba iyi oluyor Zafirada en begendiğim yeride 10 saniyede 7 kişilik oluyor 10 saniyede arkası 1.60 cm düz yatak oluyordu küçük karavan sanki

Abi o özellikte araba çok; bir tek Zafira yok. Haa Opel servisini sık sık ziyaret etmenin seni memnun edeceği özel bir neden varsa bilemem ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öyle bir işim olmazda olsada Mazdayla varırım valla hiç dinlemem opelde yaptırırım bakımını  ;D

İşin olmaz ama bir meyil var yani :D Baksana abi planı kurmuşsun bile :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ha bi de geç kaldım gerçi ama, "Scenic" "Senik" diye okunur, "Sikenik" diye değil, delikanlı adamı bozacak bişey yok yani :D

bu çok önemli bir açıklamaydı okan :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyler Zafira kendi sınıfında standartları belirleyen model. Pek küçük görmeyin yani. Bence de MPV'lerin 1 numarası...

Okan abi Mazda MPV de var. :)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyler Zafira kendi sınıfında standartları belirleyen model. Pek küçük görmeyin yani. Bence de MPV'lerin 1 numarası...

kişiden kişiye değişir,Scenic almak varken Zafira ya gidip bakmam bile  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ha bi de geç kaldım gerçi ama, "Scenic" "Senik" diye okunur, "Sikenik" diye değil, delikanlı adamı bozacak bişey yok yani :D

Ama olsun biz sikenik diye okuyoruz burda, o bakımdan çok sakıncalı yani. :eek::D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...