Jump to content

Çocuk için araç koltuğu

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Diğer çocuğu 3 sene sonra mı düşünüyorsun :D Bunlar 4 yaşa kadar malum :D

yok abi yok ne başka çocuğu.bitane yeter bana. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim.marka olarak pek duyulmamış bir marka.ama fransız markası ve ferrari adını kullanan bir ürün olduğu için tereddüt etmeden aldım.inş pişman olmayız.web adresi de burda.

http://www.nania.com/

Güzel tercih yapmışsınız, bizde geçen hafta Nania isofixlisini aldık. Yeni arabaya yeni koltuk olsun dedik :) iyiki almışsız çok çok memnun kaldık kızımızda çok keyiflendi yeni koltuğunda. Kardeşimin bebek ürünleri mağazası olduğu için 300 lira gibi bir fiyata aldık koltuğu tabi ödemesi 6-7 ay sonra yapılacak :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tasarımı, güvenliği, fiyatı ve kalitesiyle 4/4 lük bir ürün. Tek hareketle yatış pozisyonuna geçmesi her şeye değer benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün Bursa Anatolyumda Çikkoda izofiksli sordum 279 lira dediler. (Sıfır-8 kg.)

0-8kg da ana kucağı kullanılır, araç koltuğu pek tercih edilmez Gökhan, boşuna para verme.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

0-8kg da ana kucağı kullanılır, araç koltuğu pek tercih edilmez Gökhan, boşuna para verme.

:(

Yok Burak, daha o aşamaya gelemiyoruz maalesef.

İnşallah o aşamaya gel(ebil)irsek buradan soracağım. Öylesine sormuştum meraktan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

city_planner bir şey sorabilirmiyim. Resimde görünen çocuk koltuğumu yoksa pusetmi. Yenidoğanlar için olan pusetlere mazdanın emniyet kemeri yetiyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

city_planner bir şey sorabilirmiyim. Resimde görünen çocuk koltuğumu yoksa pusetmi. Yenidoğanlar için olan pusetlere mazdanın emniyet kemeri yetiyormu?

o 9-36 kiloluk olan oto koltuklarından.puset olabilenlerden değil.zaten o puset olabilenler sanırım çok kısa süre kullanılabiliyo.max 6 ay gibi.eğer bebek tosuncuksa 6 ay bile kullanılmıyor.sanırım sizinde bir miniğiniz var.eğer çok fazla seyahat etmiyosa ya da 6 aydan büyükse bu 9-36 kiloluk olanları tavsiye ederim.biz çok memnunuz.yalnız bizde isofix olayı yok arabada.sadece emniyet kemeriyle bağlanabiliyor.arada sırada gevşiyo kemer ama çok sorun olmuyo açıp sıkıştırıyoruz.biz puset olabilenleri hiç kullanmadık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İsofixlilerin yenidoğanlar için olan modeli yok, normal bebek koltuğu alın bence puset Burcu'nun dediği gibi çok çabuk boşa çıkıyor. Chicco nun doğumdan itibaren 2 yaşına kadar kullanılabilen proxima modelini almanızı öneririm, biz bebek 15 aylık olup isofixli nania alana kadar doğumdan itibaren bu koltuğu kullandık ve çok menun kaldık, mazda3 e 2 dakkada monte ediliyor. Ayrıca almaya karar verirseniz Acity alışveriş merkezindeki botti bebe bizim mağazamız, gelirseniz fiyat konusunda yardımcı oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maximum 6 ay ama bana göre pek güvenli değil ana kucakları, chicco proxima daha güvenli ve daha uzun süre kullanılıyor, hem ana kucağı hemde 6 ay sonra oto koltuğu almaktan kurtarıyor sizi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahmet teşekkür ederim. O zaman araba tercihimde değişecek böylece.

Ben aslında bunu düşünmüştüm önce.

Görünce önce dibim, fiyatını duyunca kulaklarım düştü. :)

Ama şimdi bu araba mantıklı geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...