Jump to content

Çocuk için araç koltuğu

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gökhan, bu anakucağını kullanırken ben bir olay atlattım ki Mert İsmail ucuz kurtuldu. Belki bende de hata vardı bilmiyorum ama gördüğüm o ki bu ana kucakları kemerle bağlasan bile yanal kuvvetlere çok dayanıklı değil.

Ben içinde Mert İsmail varken alışverişe gitmiştim. Kemeri bağlayıp hareket ettim, U dönüşü yaptım ki biraz hızlı yapmışım, arkaya bir döndüm anakucağı kemerden sıyrılıp ters dönmüş, Allah'tan kemer bağlamayı hiç ihmal etmem, o kurtardı. Onun için diyeceğim odur ki kesinlikle koltuk tarzı birşey ile başla. Hem daha sağlam hem daha uzun süre idare eder.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahmet teşekkür ederim. O zaman araba tercihimde değişecek böylece.

Ben aslında bunu düşünmüştüm önce.

Görünce önce dibim, fiyatını duyunca kulaklarım düştü. :)

Ama şimdi bu araba mantıklı geliyor.

Hiç bunlara girme Gökhan hocam, sonra çok pişman olursun, verdiğin parayada yazık olur, senin için en uygunu proxima. .  Çocuk olmadan önden bir sürü şey almanın hiç bir mantığı yok, tecrübe konuşuyor.

Örneğin kanguru, ana kucağı, emzirme yastığı vs. gibi malzemeler hiç kullanılmıyor bunları peşinen almayın bence..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç bunlara girme Gökhan hocam, sonra çok pişman olursun, verdiğin parayada yazık olur, senin için en uygunu proxima. .  Çocuk olmadan önden bir sürü şey almanın hiç bir mantığı yok, tecrübe konuşuyor.

Örneğin kanguru, ana kucağı, emzirme yastığı vs. gibi malzemeler hiç kullanılmıyor bunları peşinen almayın bence..

ben bunların hiç birini kullanmadım, benim çocukta kullanmasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alıntı yapalım da o gün gelirse inşallah hatırlatırız :D

bana kalsa öyle ama hanımı ikna etmek zor işte :)

Teşekkür ederim Ahmet. Haftaya bebek fuarı varmışs oralara da gideceğiz.

Bebek fuarı mı ? iyiymiş bu da Gökhan Abi. Biz de gelinlik fuarına gitmiştik :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Ahmet. Haftaya bebek fuarı varmışs oralara da gideceğiz.

Evet 17 şubatta kardeşimde gidiyor fuara, 2011 ilkbahar yaz ürünlerini ordan beğenip sipariş edecek :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanıtlar için teşekkürler city_planner, Xman ve diğer arkadaşlar. İş yoğunluğundan kesik kesik girebiliyorum siteye kopuk mesajlarım için kusura bakmayın. Meleğim henüz 21 günlük :) Bebek arabası alırkan Chicconun pusetli bir modelini almıştık. Araç koltuğunuda 6 aylık olduktan sonra alırız diye düşünmüştüm.O yüzden araç koltuğu almadık ama duyduklarımıza göre bazı araçların emniyet kemerleri pusetler için yetmiyormuş. Galeriye gidip pusetle beraber deneyecektim ama vakit bulamadım. Gerçi burda yazan mesajlardan anladığım kadarıyla Mazda 3'ün oluyor ama tamda sağlıklı değil. Artık 6 aylık olana kadar bu şekilde idare ederiz gibime geliyor. Daha sonrası isofixli birşey almak gerekiyor. Aslında 0-6 ay arası içinde isofixli almak gerekiyormuş sonradan öğrendik tabii. Acemi babayız işte yavaş yavaş öğrencez :D

Not: Xman arkadaşım bugün Sevgi Hanımın yanına uğrayarak selamınızı ilettim ayrıca biraz daha bastırdım biraz daha indirim aldım. Sizde sıkı pazarlık yapmışssınız bu arada :)

Ayrıca aklımda olsun Acity içerisindeki dükkanınız bundan sonra çok işim olacak gibi bebek mağazalarıyla :D.  Tekrardan teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şu an mazda 3 de isofixli Nania kullanıyorum, hem oldukça kaliteli ve konforlu hemde diğer isofixli markalara göre yarı fiyatına aldım :) Nania fransız markası ve bir çok güvenlik testinden başarıyla çıkmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

piyasa fiyatı 360 civarı sanırım, 300 lira gibi bir rakama veririz sana. Birader haftaya istanbula gidiyor atar arabasına getirir yanında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

başka yerden alsanda nania tavsiye ederim çok şık ve kullanışlı. Tek hareketle yatar pozisyona geçiyor ve yatak gibi konforlu, isofiks baglantısıda pratik. Bu fiyata bu kalitede başka ürün yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de nania kullanıyorum ve memnunum.en azından dandik çin mallarından değil fransız malı.ısofix bağlantıları ile montajı kolay.ayrıca öndeki kemer tokasında sesli uyarı sistemi var.kemer açılırsa uyarı veriyor.kutunun içinden kurulum cd si de çıkıyor.rahatlıkla tavsiye ederim.diğer markaları neredeyse 2-3 katı fiyatına satıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bacanagin Kraft koltuk bize geldi bende ona yeni alacagi koltuk icin biraz destekte bulundum :) Unisex bir isofixlikoltuk bakacak artik :)

koltuk  bulabildiniz mi bacanağına  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok, karar veremedi. Baktım iş uzayacak ben elinden mevcut 9-25lik koltuğu aldım. Şimdi mecburen bir iki güne satın alacak :)

Bizim iş baya uzun sürdü, o yüzden bekletmedim sizi. Yoksa bizde yeşilpınar tarafına gidiyorduk ama sizi gördüğümüzde daha yeni gelmiştik... 2 saat dolaştık geri döndük zaten :sopa:

biz bisikleti alıp okmeydanına geçtik eşimin ablasına

aldığımız bisiklet bu

231G%20Pembe.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir ay sonra yaşına girecek, kendisi kullanabilecek zamana gelene kadar kontrol arkadaki koldan yapılıyor,ayaklarınıda pedal yerine yanlardaki basamaklara basıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamam, ben sizinki bizimkinden sonra doğdu diye hatırlıyorumda. Bizim gündemimize hiç girmedi piskılet :) Bir alalım bakalım gündeme :)

bizim  üst katta yaşayan küçük canavarın  :2funny:  piskeletini görüp çılgın atınca almak mecbur oldu  :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...