Jump to content

Yeni Servis ve Bayilerimiz

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

MazdaClubTR_Showroom_logo.PNGMazda'nın servis ve bayi ağı genişliyor.

Bayi ağı Istanbul - Bakırköy'de bulunan Beka Otomotiv ile genişlerken , Elazığ ve çevresinde bulunan veya buraya seyahat edecek üyelerimiz de yeni servis ve bayimiz Çelikmotor'dan hizmet alabilecekler.

Kendilerine hayırlı olsun diyoruz.

Beka Otomotiv

Şenlikköy Mah. Yeşilköy Cad. No: 9 Florya - Bakırköy İstanbul

Çelikmotor

Cahit Dalokay Bul. No:2 Elazığ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaa  hocam  şu malatyaya da  bi el  atsanız 

burdaki servis  crey  oldu  zaten serfisliktende bişey anladıkları yokkk...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun diyelim :) ıspartadakilerle görüştüm burdaki mazda servisinden showroom istemişler ısparta piyasası malum mazdadan anlayan yok kime sorsanız tek yorum parçası pahalı diyorlar showroom açtıgımıza değmicekti mecburen mazda servisliğini bıraktık dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koskoca Adana'da adam gibi mazda servisi yok rezillik diz boyu. sırf bu yüzden mazda yerine abuk subuk araba alan 10 larca tanıdığım var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya  sezar ustacım niye öyle sendinki şu an yeni yerimiz şakirpaşa yeşilevler kavşagında biz yeni servis mıçı otomotiviz araç satışlarımız iyi seni servisten dolayımı üzdüler yoksa piyasadaki  mazdaların az olmasımı bu şekilde yazı yazmana sebep oldu piyasadaki araçların az olması bizle alakalı degil distrübitör firmanın reklam yapmaması  yoksa adanada 3000 tane  mazda araç var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Koskoca Adana'da adam gibi mazda servisi yok rezillik diz boyu. sırf bu yüzden mazda yerine abuk subuk araba alan 10 larca tanıdığım var.

bu lafa katılıyorum . kesinlikle ... Adanada defalarca kez mağdur olmuş ve yalanla karşılaşan biri olarak , verdiğim yol paralarına yazık diyorum .. Dürüst ve çalışkan mazda servisi Adanaya şart...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...