ilker54

Camlara Nasıl Silikon Sprey Uygulaması Yapabilirim ?

özellikle şöför tarafındaki cam çok yavaşladı .. silikon sprey sıkın dediler..Nasıl yapabilirim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

özellikle şöför tarafındaki cam çok yavaşladı .. silikon sprey sıkın dediler..Nasıl yapabilirim ?

Kardeşim benim hondada aynı sorun vardı. Kapı döşemesini çıkart. Camı indirip kaldıran makasın gezdiği rayın kapı sacına bağlı olduğu vidayı gevşet. camı indirip kaldırdığında hızlanması gerekiyor sonra hızlandığı yerden sıkarsın vidayı. Tabi bu motorun sargılarının sağlam olduğunu var sayarsak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.Kapı döşemesini nasıl çıkarabilirim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kapı tutamacında ve kapıların açık olduguna dair yanan bi yer olması gerek onun içinde vidalar olucak, onları söküp yukarı dogru kaldırdıgında elinde kalıcaktır :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önce sökmediysen hiç deneme.

bir şekilde sökersin ama işin bittiğinde bi daha geri takamama ihtimalin yüksek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reklam olmasın ama  würth marka silikon siprey var camın yukarı aşagı karaket ettigi kızajklara sıkarsan faydası olur. ve kapı fitillerinede uygularsan gıcırtı ve yapışmayı önler bendede aynı sorun vardı bu ürünle sorunu giderdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reklam olmasın ama  würth marka silikon siprey var camın yukarı aşagı karaket ettigi kızajklara sıkarsan faydası olur. ve kapı fitillerinede uygularsan gıcırtı ve yapışmayı önler bendede aynı sorun vardı bu ürünle sorunu giderdim.

kapının döşemesini sökemesse slikon spreyi sıkmanın bi anlamı olmaz sanırım dikkatli okumadınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevaplar için teşekkür ederim..Ama daha önce sökmedim hiç.Denemesem daha iyi olur sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.