Uygar

2008 Nissan Rogue

Buradaki resimler neden küçük çıkmıyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sana sormadık ki :D :D :D:tey: :tey: :tey:

Sakın yanlış anlama O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buradaki resimler neden küçük çıkmıyor?

abi sende fotolarının böyle cıkmasını istiyorsan resimlere sag tıkla ve resim konumunu kopyala de_mesaj yazarkende abi img butonuna tıkla üstten, sonra imlecin yanıp söndüğü iki parantez arasına sağ tıkla yapıstır de_eger kendi cektiğin fotoları bu sekilde eklemek istiyorsanda abi www.imageshack.us adresinden upload et resmi, sonra ilk gelen sayfada  altında boyutları ya da kb ı yazan resme tıkla abi sonrada acılan büyük resime sag tıkla resim konumunu kopyala falan işte gerisi aynı :)_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. :)

Ama ben böyle çıkmasından hoşlanmıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yani abi evet bende aynı sekilde :)_niye diger resimleri kücük göstertiyoz ki dimi, sonuc olarak kasmasın istiyoruz bilgisayarlarımız sayfayı acarken_yoksa böle daha kolay yane niye uurasıoz bosuna :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi sende fotolarının böyle cıkmasını istiyorsan resimlere sag tıkla ve resim konumunu kopyala de_mesaj yazarkende abi img butonuna tıkla üstten, sonra imlecin yanıp söndüğü iki parantez arasına sağ tıkla yapıstır de_eger kendi cektiğin fotoları bu sekilde eklemek istiyorsanda abi www.imageshack.us adresinden upload et resmi, sonra ilk gelen sayfada  altında boyutları ya da kb ı yazan resme tıkla abi sonrada acılan büyük resime sag tıkla resim konumunu kopyala falan işte gerisi aynı :)_

hıı  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konunun başlığını görünce kesin uygarın konusudur dedim  sağolasın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.