Guest momentus1

En İyisini Yapmaya Çalıştık RX-8

Bu konuda 29 ileti var

her ayrıntısı uzerınde yorum yaparak ve bu aracı gercekten sevenler ıle konusarak uzerınde bırseyler yaptık.en basıt ornegı veil side tamponu ıkı sene bekledık:)

arkadaslar yorumlerınız ıcın tesekkur ederım.en guzelı sıze layık

post-0-141695279914_thumb.jpg

post-0-14169527992_thumb.jpg

Ekrem Usta RX-8 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben beğendim.Nedense Ferrari havası olmuş.Sadece Plakanı beğenmedim.Vosvoscu Plakası(VV)

Maksat eleştirmek olsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maşallah kazasız belasız kullanın :nazar: far kaşı baya yakışmış, body-kit te öyle.. sanırım farlarda açık ton filmde var, bende almıştım far ve stoplar için film ama emin olamadım şu ana kadar.. servise yolum düşünce uygulatayım filmleri..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maşallah :nazar: kesinlikle çok güzel olmuş çok iyi işçilik var üzerinde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş allah kaza bela vermesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

veil side benim favorimdir, ama anlamadığım neden ikisene bekledin, avustralyadan 1 haftada geliyor komple kit ön, arka, yan, karbon kaput ve spoiler dahil 1500 dolardı sanırım, kargoda 600 dolar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Hakan araba bu ama sanırım eklentiler kaldırılmış..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resimli mesajlar silinmiş, arkadaşın bir bildigi vardır diyerek geri getirmedim isterse yeniden yükleriz ya da kendisi arzu ettiği baska resimleri ekler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabanın sahibini hatırlarsınız momentus_ts kullanıcı adı. (hani spacer ve rx8 jant ilanı vardı satılık) kendiside unutmuş olacak üye olduğunu yeniden üye olmuş.. askere gitmişti.. neyse yeniden hoşgeldin kerim keşke arabayı satmasan binseydin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araç dün Yıldız Çiçek Pastanesinin önünde idi ama takside olduğum için inip sahibi ile tanışamadım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet arkadaslarla pastanede kahvalı yaptık :) arabayı gordugun cıvarda oturuyorum.gelseydın sende kahvaltıya katılırdın.keske ınebılseydın taksıden:p

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resimli mesajlar silinmiş, arkadaşın bir bildigi vardır diyerek geri getirmedim isterse yeniden yükleriz ya da kendisi arzu ettiği baska resimleri ekler..

post-0-141695279924_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabanın sahibini hatırlarsınız momentus_ts kullanıcı adı. (hani spacer ve rx8 jant ilanı vardı satılık) kendiside unutmuş olacak üye olduğunu yeniden üye olmuş.. askere gitmişti.. neyse yeniden hoşgeldin kerim keşke arabayı satmasan binseydin..

momentus_ts sıfremı unutmustum maıl adresımle aynı sıfreydı onuda unutunca baska bır uyelık actım.malum laz olunca unutuyosun bazı seylerı:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.