Jump to content

Bana Lazım Parçalar.. Çıkma veya Yan Sanayi.

freepixel
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fiyatları Ne Kadar Civarı? Ve Konyadan veya Civarından Nasıl Temin Edebilirim?

1 - Arkadaki 323 Yazan Yer.

1168.jpg

2 - Galiba adı Etekti :P (Kırmızı)

[img width=570 height=427]http://i1003.hizliresim.com/2010/3/14/1179.jpg

3 - Benzin Depo Kapağı (Kırmızı)

1187.jpg

4 - Direksiyonun Bağlandığı Göğüs Kısmında Çatlak Var! Tamir Edilir mi Yoksa Komple Kaplama İşimi Görürmü? (Klasik 323 Hb Göğüs! Resimdeki Temsilidir..)

1190.gif

Çok Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cevabınız için çok teşekkürler! evet 2. linkteki baya tuzlu :) ilkide Familia serisi :S tekrar teşiekkürler.. Birde o kısmın adı etekmi oluyor? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cevabınız için çok teşekkürler! evet 2. linkteki baya tuzlu :) ilkide Familia serisi :S tekrar teşiekkürler.. Birde o kısmın adı etekmi oluyor? :)

marşpiel

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahibinden deki senin araç işte sadece enjeksiyonlu modelinden çıkmış fark etmez o kadar aynı..Sadece f yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

reflektör sol tarafta 5krş dan biraz daha kücük bi kırık var ben hatasız arıyorum 80TLye bana vericeklerdi

depo kapagına gelince elimin altında bi hurdada var piyasayı araştırır bi fiyat verebilirim

göğüs kısmına gelince daha iyi tarif etmeniz gerek, göğüslükteli takılan parçalar mı kırık-çatlak yoksa göğüslük mü kırık-çatlak ??

marşbiyel sanayine yaptırmanız gerekir serkan abimin dediği gibi

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,8966.0/topicseen.html

son olarakda burdaki parçacıları arayıp görüşebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bnmkindede çok küçük bi çatlak var ama bende hatasız arıyorum! serkan abinn dediği F yazanı düşünmeye başladım :)

Depo kapağı çok iyi olur dişi kırılmış sonra yapıştırmışlar ama tutmamış!

Peki marşpiyel fiyatları nedir tahmini?

Direksiyonun bağlı olduğu göğüsün kendine ait değilde ayrılabilen bir parça..

Beyazların arasındaki kısım!

uctc7xd7lrb8cuwo6v.jpg

y8khu34cykrm4hzrvwc5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

göstergenin önündeki çerçeveden mi bahsediyoruz ? hani şu arka rezistans ve far düğmesinin oldugu çerçeve ?

evet evet kesinlikle o :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçekten emeğiniz için çok teşekkürler.. adamla görüşcem yarın bugün pazar olunca aramak istemedim!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçekten emeğiniz için çok teşekkürler.. adamla görüşcem yarın bugün pazar olunca aramak istemedim!

sen arama ben söyliyim, üzerinde ufak bi çatlak var onunda verdiği fiyat 80TL ben dün konusmustum, hatta arka tampondaki tozluklar için 60TL istedi, sıfırı ve çift fiyatı 20TL olmasına ragmen
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok teşekkürler tekrar :) Şimdilik arka reflektör beklicek galiba :S Gerçkten sağol Serkan abi! Göğüsü bi şekilde halletcem artk! 80 Gözden çıkarcaz olmadı! Depo kapağıda Wukill sana güveniyoruz :P  Birde Marşpiyeli tahmini ne kadar olur sizce?

Bu arada bi 2 eksik farkettim!

1 - ince Reflektör! Bu kırık ve çok dokunuyor bana :) Acil lazım!

y8t8d95q7bb6own33k3u.jpg

2 - Jant Kapağının 2 tanesi eksik şu anda jant değişcek param olmadığı için kapakları lazım! ( Resim temsili :) )

gm0rzlogs24fjakii8.jpg

Bilginize :P Tekrar Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şansıma dün mazda 323 hb parçaladılar önümde :) Fakat Araç önden vuruk! Yani Açılır Kapanır farların kollarındaki sekmanlar hep kırık! Benim tek iki ihtiyacım kaldı kısaca :) Açılır kapanır farın kolları (sekmanları sağlam ve sadece kısa kollar yeter) ve Jant gövde kapakları!! Çok acil bu ikisine ihtiyacım var.. Jant gövdelerinin tekine sıfır 10 tl dediler bu biraz çok geldi! :)

teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jant göbeklerinin kapaklarına 10TL dedilerse çok uygun söylemişler, far kolu konusunda hala muzdarp olmakla birlikte olumlu sonuç veremicem malesef

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

orjinal değil kalıpcıda dökceklermiş 1 hafta sorna elimde olurmuş.. Bu gidişle razı olcam :) Far koluda eğer çift bulur alırsam birini sana yönlendirirm?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim far silecek kol kısmında bir arıza var ama anlayan oto elektrikçisi çıkmadı net bi arızayı öğreniyim sonra kol alıcam yada onarım yaptırıcam, yinede bulursan yönlendirirsen sevinirim, ben bulursam sana haber weririm :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

getir kardeşim ben bakayım bi :P ben bu farın içine kadar girdim glaiba yapamıcam arızası yok :D:D şaka bi yana birinden buldum sadece küçüklerin çiftine 30tl dedi! Bana tek küçük lazım sağdaki sekmanları aynı yöne bakan! :) Senin sorun ne tam?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...