freepixel

3 Kollu Orjnal Spoiler

Arkadaşlar bana 323 hb için orjinal spoiler lazım genelde hep lantiste gördüm! ve çok hoşuma gitti.. Nerden ve nasıl bulabilirim acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynısını bende arıyodum en sonunda sanayide fiberci arkadaşlara yaptırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynısını bende arıyodum en sonunda sanayide fiberci arkadaşlara yaptırdım

Bende arıyorum ama yok.Ne kadara patladı orijinalinden fark varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazdacılar olarak çok büyük aksesuar sıkıntımız var  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buldum wala buldum :D:D:D kalıbını buldum :D isteyen olursa konuşurum ama tekine 125 tl dedi fiberci bi abi yapıyor! ayrıca bize göre çok hoş bi marşpiyelde var fakat kalıp olduğu için resmi yok :S 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal kalıpsa fiyatta biraz daha pazarlık ederseniz uygun olur bence. Ankarada 100 TL civarı bulunur sanırım fiber kalıp olarak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal kalıp! eğer isteyen olursa daha indirim yaptırrz ortak alırz.. 3 gn beklicem isteyen olmzsa kendime yaptrcam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

323Hb nin orjinal spoileri resimdekinden. Senin kalıpta sanırım bundandır. Boyalı son fiyatını öğrensene yaptırdığın yerden. Ne fiyat verecek bakalım.

323spoiler-origin.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet orjinali kalıbı gördüm zaten! Boya yapmıyor! Ama parça boyayı 35e filan yaptırırm gibi geliyor :) Yinede boyacıya sorar haber verririm..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben hurda araçların üzerinden söktürüp takacam büyük ihtimal böylesi daha ucuza gelicek,, geçenlerde tempra nın kini gördüm boy olarak uyuyor galiba ama tabi bi ton kalıp var kim bilir hangisi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi tane orjinal buldum ama ortadan kırılmış!(enlemesine) ne kadar masraf yapılır ki :) isteyen olursa fiyat sorarım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi tane orjinal buldum ama ortadan kırılmış!(enlemesine) ne kadar masraf yapılır ki :) isteyen olursa fiyat sorarım..

fiberci bi 30-40 lira ister kanımca

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankarada hurdacılardada yok orjinal 3 kollu spoiler fibercilerdede yok karlıkçı halil var ankarada ençok bu işlerle uğraşan onda bile yok orjinal kalıbı. Bulan olduğu takdirde haber verirseniz sevinirim arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

323spoiler-origin.jpg

yav istanbulda şu spoilerı boyayıp monte edecek şekilde bir yerde bulamazmıyız verem olduk ara ara 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.