Jump to content

Practica Fiber Uygulama

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba aracım 97 practica,aracıma fiberden marşpiel ve tampon yaptırmak istiyorum,fakat yapan bi yer bulamadım istanbulda.Kime sorsam kalıbı yok diyor.Mazdalara fiber  yapabilecek bildiğiniz bi yer varmı ?Veya hangi modelin kalıpları practiya uyar ?Acele görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Aracımı kaporta boyaya verecem,boyanmadan fiber işinide aradan çıkartma niyetindeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

peki polisette maliyet tahmini ne olur,isteğim marşpiel ve tampon altı etek

275 lira da tutabilir 495 lira da.

500 tuttu tuttu, tutmadı 635 garanti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Poliset'e telefon açıp sorabilirsin, en net cevapları onlar verecektir.Ben yaptıralı çok uzun zaman geçti üstünden kaça yaptırdığımı bile hatılamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar,bugün poliseti bi kaç kere aramama rağmen yetkili arkadaşa ulaşamadım.yarın tekrar arayacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün okmeydanından kalkıp pendiğe polisete gittim,araca komple eteği 650 ye yapıyorlar boyasız olarak bana biraz fazla geldi.bu fiyata panjur onarımıda dahil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

275 lira da tutabilir 495 lira da.

500 tuttu tuttu, tutmadı 635 garanti.

doğru tahmin :) 650 tl boyasız tuttu,850 tlde boyalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

senin için  arastırdım bursada bile komple etekler 375 tl ama marka değil beşyolda bi usta boya dahil fiyat

teşekkürler fiyat çok uygun,bana iletişim bilgileri verirsen bi arar konuşurum,kısmet belkide ona yaptırırım  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...