ilker baba

Mazda BL Tuning meraklilarina

Bu konuda 26 ileti var

ustalar galeride yukledigim resimleri inceleyin mazda3bl fikir edinmek acisindan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o benim kendi aracim

Tamam ona birşey demiyorum ama en azından albümün resmi farklı olabilirdi. Kendi aracın için de ayrı bir albüm yapar ona o resmi koyardın ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu albume yetkiniz yok diyor :kafa:

Şimdi görüyor olman lazım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam ona birşey demiyorum ama en azından albümün resmi farklı olabilirdi. Kendi aracın için de ayrı bir albüm yapar ona o resmi koyardın ;)

haklisin bende fark ettim resimleri yuklemekte problem yasiyorum acemilikte var resimlerin boyutlari buyuk diyor yardimda tam bir bilgi yok resimi degistirebilirim problem degil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bakacaktim ama Albüm bulunamadı diye hata geliyor :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler paylaşım için

keşke orjinalde şu led farlardan kullansalarmış artık hepsinde var hemen hemen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler paylaşım için

keşke orjinalde şu led farlardan kullansalarmış artık hepsinde var hemen hemen

fiyatlari ucuk 265 eurodan basliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resimleri taniyorum :) Hata ilk beyaz LED gözüken arkadasilan mail üzeri konusmustum arabasi cok güzel yazlik 19luk jant var üzerinde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

beyler nasıl o ledlerden alabilirim ve taktırabilirim ve bu bodykiti satın alma şasımız varmıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

harika duruyor ya. bu araca beyaz çok yakışıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana bunu nasıl kendi arabama uygulayabileceğimi söyleyebilecek varmı arkadaşlar?-

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu konuyu anlamadım desem ayıp mı olur?Şimdi böyle bir şirket var ve böyle uygulama mı yapıyor?Böyle bir şirket varsa konuyu açan bu şirkette mi çalışıyor.Bu şirket Türkiyede mi?Fiyatlar neler?Sedan Mazda 3 sisler hoşuma gitdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.