kubilay

Mazda 6 Silecek Suyu İkazı [2010]

2010 model mazda 6 aracım var. Geçen gün silecek suyu bitti. Hiçbir ikaz vermedi. Silecek suyu deposunda suyu ölçmek için bir çubuk da yok. Aracın yol bilgisayarı bu uyarıyı ( silecek suyu azaldı uyarısını ) vermiyor mu? Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Depo kapağında bir plastik yok mu delikli delikli ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok öyle bir şey (sanırım ölçme çubuğu dediğiniz ).

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oldukça geç cevap veriyorum, uzunca bir süredir girememiştim siteye. Muhtemelen çözmüşsünüzdür olayı siz, gerçi yine de yazayım dedim. Bende de 2010 Mazda 6 var. Silecek suyu ikaz lambası, hararet göstergesinin olduğu yerde, C harfinin hemen sol alt çaprazında bulunuyor. Silecek suyu azaldığı zamanlarda burada sarı renkli olarak görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim aracımda yokmuş maalesef dediğiniz sistem. Sadece su bidonu ve içinde ise ölçme çubuğu var. Aracın bilgilerini girip bilgisayardan kontrol ettiler ve aracın bu hayilme üretildiğini bildirdiler bana. Belki ihtiyacı olanlar okur, bu yazdıklarımı. Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

far yıkama varsa uyarı göstergesi vardır. yoksa yoktur.

bilginize...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.