323-Black

Practica İçin Performans Hava Filtresi Hakk.

97 practicama hava filtresi takmak istiyorum,ama nereden alınır kimler takar hiç bir bilgim yok.anlayacağınız biraz yardımınıza ihtiyacım var.İstediğim sadece motor sesinin artması  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnternetten, tuning shoplardan, aksesuarcılardan alabilirsin.

Sökme takma işlemi de dahil açık filtrelerle ilgili daha bir sürü bilgi ve fotoğrafı forum içerisinde açılmış eski konularda bulabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnternetten, tuning shoplardan, aksesuarcılardan alabilirsin.

Sökme takma işlemi de dahil açık filtrelerle ilgili daha bir sürü bilgi ve fotoğrafı forum içerisinde açılmış eski konularda bulabilirsin.

sizin aracınızda familia heralde,ağız genişliği kaç mm olması lazım, benim araç 1.5 motor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MGalleryItem.php?id=542

eğer kit olmadan montaj yapacaksan yanlış hatırlamıyorsam 23 cm genişliğindeki filtre araya parça koymadan olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler,hafta içi aksaraya gidip oradan araştıracağım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

practicaya daha önce filtre taktıran varmı aramızda ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pipercross takmıştım ben, seside gayet güzeldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pipercross takmıştım ben, seside gayet güzeldi.

Ses olarak YED lerin sesi daha iyi.

Bendeki YED filtreyi çıkartıp yerine Pipercross taktım geçen hafta. Seste bariz fark var ama sonuçta kalite olarak kıyaslarsan, Pipercross 3 gömlek daha üstün.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani aslına bakarsan atla deve bir iş değil bu iş.

Yapacağın tek şey gidip bir filtre beğenip alıp takmak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende hazır konu acılmısken atlıyım bari dusunuyorumda bi acık hava filtresi 323 practica var. sesi iyi güzelde uzun yolda falan sinir bozmuyo mu yada bunu lök diye takıyomuyuz yanı soğutması yada motora cok yakın diye sıcak hava ayağı falan bi zararı warmı yada sesle birlikte hafifde olsa bi performans artısı oluyomu ? tesekkurlerr (:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.