Guest cesmuru

Deri Koltuk Kılıfı

Birde bunlar koltuğu söküp komple mi geçiriliyor yoksa bir tek üstüne mi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Deri kılıf yazın terletir kışın dondurur yani akıl işi değil. Ayrıca arabamın orjinal koltuklarını ben kullanıp zevkini almadıktan sonra sattığım adam kullanmış neye yarar. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ucuz etin yahnisi olmazzz

Haklısın abi ama denicem gidebildiği yere kadar gitsin sonra çıkarır atarız :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haklısın abi ama denicem gidebildiği yere kadar gitsin sonra çıkarır atarız :)

sakın alma.ben öyle bir hata eski arabamda yapmıştım.içinde nasıl bir hammadde kullanmışlarsa resmen kanser ediyor insanı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:S Adi olanları mı yapıyor bunu yoksa yüksek fiyatta olanlarıda yapıyor mu yani bunun yerine napsam bişey yapmak istiyorum :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:S Adi olanları mı yapıyor bunu yoksa yüksek fiyatta olanlarıda yapıyor mu yani bunun yerine napsam bişey yapmak istiyorum :D 

yaptırabileceğin bütün deriler suni çin malı.alman malı olanlarda pahalı.bi tane döşemeciye git koltuklarına göre kessin biçsin taksın,en fazla 100 tl tutar,normal bi kumaş yaptır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet en iyisi konu dışında olucak ama bişey sorucam muz silecekler kötü diyorlar normal silecek alayım mı muz mu önerirsiniz zaten yaz geliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet en iyisi konu dışında olucak ama bişey sorucam muz silecekler kötü diyorlar normal silecek alayım mı muz mu önerirsiniz zaten yaz geliyor

aracın ne model

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eğer uyarsa muz al,orjinalleri biraz zayıf gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.