barkodd

Mazda 3 "orijinal" kılıf?

merhabalar

1 hafta önce 2010 mazda 3 aldım; şu an araç için orijinal bir kılıf arıyorum ama bulamıyorum; yeni mazda 3 için kılıf bulabileceğim bir net adresi bilen var mıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence gerek yok kılıfa!orjınallıgnı bozmamak lazım aracın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:)

o da bir fikir... döşeme koruma yaptırmak da mantıklı; yalnız kılıftan sıkılınca-kirlenince çıkarmak mümkün; ancak orijinal döşeme kirlenince ya da küçük kazalara yanınca-yırtıklar oluşunca vb. geri dönüşü pek yok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok binip inenler için kılıf gerekiyor.Uzun vadede ister istemez koltuğun kenarı yıpranıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Universal kılıflardan alıp döşemecide kendi aracınıza uygun duruma getirtebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki bu kılıf koltuktan açılan airbag'i etkilemeyecek mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hazır işe başlamışken deri yaptır derim. Forumda konuyla ilgili güzel paylaşım vardı. Bir yerlerde. Verilen linkte çok güzel örnekler veriliyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın koltukları ısıtmalı ise deri yapılabilir.Fakat ısıtma yoksa ve deri yaparsa eğer Erzurum'da  kışın aracın içine binmek zulüm olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ısıtma pedleri eklenebiliyor o konuda sıkıntı yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal olan herşeyin güzel olduğuna inanırın ve bu güzelliği ben yaşamak isterim onun için koltuk döşemeleri çok yıpranmadıkca kılıf kullanmaya karşıyım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.