MuRDoC_111

Bugatti 16C Galibier Concept

Göstergeler iğrenç olmuş... Verilmez o kadar para :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence de iğrenç olmuş, hele o taba rengi mi ne renktir, arabada o renk deriden nefret ediyorum, bir de ahşaptan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında bu aracın dizaynının bir kökeni var, konuyu açmadan önce fotolara bakarken aracın üstünden geçen şeritten hatırladım.. tamamıyla yepyeni bir dizayn değil o yüzden göze kötü gelen detayları olabilir..

biraz araştırdım ve daha önce televizyonda gördüğüm bu klasik modelin Bugatti Type-57 SC Atlantic olduğunu öğrendim.. en pahalı klasikler arasındaymış, yani bu konsept araç seri üretime dönüşse bile fiyat olarak bahsettiğim type-57 nin 10'da birine gider sanırım.. Bugatti de doğal olarak bunu kullanmak isteyebilir.. yani güzelliğinden çok koleksiyoncuların milyonlar döktüğü bu klasiklerden izler taşıyan güncel araçlar üretmeleri, marka prestijlerini katlamanın yanı sıra bu araçları daha da uçuk fiyatlara satmalarına yardımcı oluyordur..

bugatti-veyron-sang-noir-img_7.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pahalı araba satıyorsunuz anladık en güçlü motorda sizde o da tamam be ama kardeşim biraz güzel dizayn etseniz şu araçları :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arabanın sekiz egzoz mu var bana mı öle geldi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her 2 silindire 1 tane egzos , eksoz , egsoz vermişler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha cok batman isi gibi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilginç bi tasarım olmuş.. göstergeleri nie beğenmediniz ya :) 390 kısmı mı fazla geldi ehhe

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.