FATİH38

Mazda 323 Sedan Mazda logosu hakkında.

aracımın bagaj kapagının üzerindeki MAZDA stıcker ı acayip şekilde deforme olmuş durumda söksem alt kısmında iz veya delik ortaya cıkarmı bide sıfır stıcker ını bulmam mümkünnmü?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

?

İlk mesajındaki soru işareti yeterli değil mi , bir de tek mesaj bunu atıyorsun. Sanırım üyeliğinin silinmesindeki sebeplerden biri bu idi. Tekrarında ben de farklı davranmam..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracımın bagaj kapagının üzerindeki MAZDA stıcker ı acayip şekilde deforme olmuş durumda söksem alt kısmında iz veya delik ortaya cıkarmı bide sıfır stıcker ını bulmam mümkünnmü?

Aynı font ve ebatta tabelacıda yazdırabilirsin heralde  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam yazdırırızda bu stıcker kabartmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya logo böyle küflenmış gibi olmuş :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sökücem inş alt kısmında bir sürprizle karşılaşmamm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sökücem inş alt kısmında bir sürprizle karşılaşmamm

sök gitsin,kimyasal bi şeyle temizlersin bişeyi kalmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herhangı bir delik felan mevcut degıl dımı logonun cıktıgı yerde bide sıfır bulabılırmıyız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizimkini mahallenin çocukları sökmüş delik var iç taraftan sabitlemişler zaten tekrar  yapıştırdık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı sorunu bende yaşadım  küflenmiş gibiydi  nalburdan 15 liraya kaliteli bi siyah boya aldım (artık Sen hangisini istersin bilmem istersen orjinal tarzda boyalarda var ) soktum ince bi zimpara attım boyadım gayet hoş oldu  tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.