Jump to content

Mazda 323 Aracımın Rengini Değiştirmek İstiyorum, Tavsiyeleriniz?

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

renk değişiminin bir prosedürü var, onları da araştır.

Benim bildiğim trafikten araç için onay alman boyandıktan sonra tekrar muayeneye olması, ruhsat işlemleri vs vs. Bunlarda tabi masraf demek.

onu araştırdım;

kaportacı fatura kesecek,ek-1 formu doldurup randevu almadan muayene istasyonuna gidip tespit yaptıracam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• 323-Black

18

• FATİH38

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

onu araştırdım;

kaportacı fatura kesecek,ek-1 formu doldurup randevu almadan muayene istasyonuna gidip tespit yaptıracam

tespit için gelirken motor numarasını temizletmeni öneririm servise gitmek zorunda kalma.

tespit işlemi yaptırmak için araç muayene istasyonuna geldiğinde aracını arka park yerine çekip  idari binaya girip bankalarda bulunan sıra makinesine aracının plakasını girip küçük araç muayene tekrarı numarası alıp aracının başına geçip ilgili teknisyen arkadaşın gelmesini bekleyeceksin. yanlız bu işlem için bekleme süren sabit olmaz istasyondaki araç yoğunluğuna göre 15 dakikada da olabilir 1 saat de olabilir şimdiden bilgin olsun 

bu konu motor numarası işine yarar

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,16666.msg316196.html#msg316196

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence gümüş leylak metalik

Düşünmediğim tek renk gümüş :)

Arkadaşlar araç yine mavi olacak,ama farklı bi tonda olacak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün renk seçimini yaptım,Burak abinin Vavi si gibi olacak rengi.Cumaya teslim alıyorum meymenetsizi  :egy:  :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sedefli yeşil de gölge-güneş ayrımı yaparak lacivert ve çam yeşiline dönüyor diye biliyorum ama sedefli boyada ustanın işçiliği çok önemli, ziraa peugeot 206gti ını gölgede yeşile dönüşmediği için sedefli sarıya 5 kez boyatan manyaklarıda biliyorum :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...