Jump to content

Ben bu adamı dövmeye gidiyorum varmı benimle gelecek...

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kardeşim tamam anladık 93 rx7 ama 36.000 euro nedir böyle ya.O yazdığı fiyatın tl karşılığını ancak sağlam bir dayaktan sonra irdirak edebilir bu vatandaş.30.000 tl yazsa tamam diycem hakkıdır ama 36.000 euro ne oluyor yaww..

http://www.sahibinden.com/93_model_132_000_de_rx7-04WQQaXQQ24272389WQQpXQQdisplayitem?keyword=mazda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 bine bi bmw yada civic alır geri kalan eurolarla onu yüklerim rx7 den daha fazla zevk alırım. saçmalamış arkadaş biraz. ender bulunan araçlardan biri  ama o kadar da değil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlışım varsa düzelt ama sen aracına 22 yazmıştın değil mi sahibindende bir ara... eğer başkasıyla karıştırdıysam kusura bakma ama 323hbye 22 vermektense rxe 36bin € daha mantıklı şahsen :)

Evet semavi kardeş 22000 tl yazdım 22000 euro değil benim aracımı siteden bilen bilir emsalsiz temizlikte ve orijinallikte içindeki sistem sadece 7 bin tl bunuda göz önünde bulundurmak lazım dostum.Her nadide parçanın bir fiyatı vardır ve herzaman fiyatları yüksektir kaldıki benim araç sahibinden.com'da 18 binlirayı gördü..Ayrıca 323hb e 22.000 vermektense rx7'ye 36000 euro vermek daha mantıklı demişsin arada 54.000 tl fark var bu nasıl mukayese kapasitesi anlayamadım senin bu kafaya ulaşmak için ne lazım bişey içiyormusun sen    :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdalar ve arabalar konusunda kapasitem fena değildir. Rxin 36bin€ etmeyeceğinide bilirim, 323ün tesisatsız 15bin etmeyeceğinide... 18 teklif alıp satmamak için ne kadar içtin serkancım  :geyik:

Semavi zaten ben gerçekten satmak için koymadım canım sıkıldı bir ilan koyayım milleti biraz gıdıklayayım dedim yoksa benim arabamı olan aşkımı merser halil abi çok iyi bilir  :D şaka yapmıyorum bu eleman rx ile kafa kafaya takas teklif etsin bana kabul edersem terbiyesizim.. 1993 de babam arabayı kapının önüne getirdiğinde koltuk muşambalarını ben çıkartmıştım arabanın o anda ne olduysa oldu içime işledi  :tey: :tey: :tey:

Kaldıki dediğim gibi bu aracın fiyatı ile benim aracıma yazmış olduğum fiyatın arasında 5 tane cudi dağı var mukayese ve kıyaslama olamaz gibi geliyor dostum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç sağdan direksiyonlu. İç foto gri renkli başka bir aracın fotorafı.

Bedava verse almam :D

Mustafa abicim senin için direksiyonu sola alırız ne varki  :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Mustafa abicim senin için direksiyonu sola alırız ne varki  :D :D :D

O zaman da orjinalliği bozulduğu için vermem o kadar para. Orjinal olsun daştan olsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman da orjinalliği bozulduğu için vermem o kadar para. Orjinal olsun daştan olsun :D

Hep düşünmüşümdür sağdan direksiyonlu araçla trafiğe çıksam ne olur diye kullanabilirmiyiz acaba ben şahsen 5 dakikada bir maddi hasarlı kaza yapar ve saat başı ölümden dönerim herhalde :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakkaten o kadar param olsa bi nissan 240sx s13 alır babalar gibi yapar emsalsiz hale getiririm  iç fotoyla dış foto tutmuyo dediğiniz gibi hatta resimleri kurcalayıp etraftaki araçlara da baktım sanki aracın fotoları Türkiye dışında çekilmiş gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yahu akıl var mantık var. 36.000€ parası olan kişi 2010 model RX8 mi alır yoksa gider RX7 mi alır :) Daha fazla geyiğe dönmeden vuralım kilidi bu konuya da :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...