Jump to content

2005 Mitsubishi Lancer hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim ?

ilker54
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

valla bende sadece reklamı kalmış aklımda "mitsubişi nası bişi"

korkarım yanıtını veremiyorum :)

:)

GDi ise lpg takılamadıgını biliyorum :)

teşekkürler :) ... Hiç bilen yok  bu markayı ya . Vazgeçiyoruz sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Sanırım Fiyatları 2005-2006 model için 15-16.000 TL. 1.6 Plus modelleri daha iyi, yakıt tüketimi 9 Lt civarı şehir için MT ile. O fiyatlara Hyundai Elentra daha alınası ve sağlıklı. Birkaç arkadaşımda vardı hiç sorun yaşamadılar 2005-2006 Elantralarda Dijital klima-Abs-4Ab-Elk ayna vs.. var tavsiye ederim.Ama 2003 Makyajlı 323 de o fiyatlara varsa bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

lancerlar benimde hoşuma gidiyor. ama içi çok çirkin. ve altı yere çok yakın. ben tamamen objektifim ve ikisi arasında gidip geliyorum ancak bu aralar mazdada kesin kararlıyım. sunroff hepsinde var, trıptonık artık klişeleşmiş bi özelliği, kalıplı duruşu asalaeti. iç dizaynı ve resimleerden bile farkını belli eden malzeme sağlamlığı.  lancerda ise önü çok çirkin arkada eski modelleri çirkin. içi berbat ötesi. ama yeni modellerin arkası hoşuma gidiyor ve yarış aracı gibi duruyor. o yüzden hoşuma gidiyordu. artık kesinlikle mazda 3 diyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 yıl sonra ...

Ben de sehir ici aradada uzun yol icin arac ariyordum bu fiyatlara modelli baska arac ta yok ni görüşlerinizi alsam ya da arac onerseniz uzun yol cok nadir olur senede 1 kez filan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mazda41 :

Ben de sehir ici aradada uzun yol icin arac ariyordum bu fiyatlara modelli baska arac ta yok ni görüşlerinizi alsam ya da arac onerseniz uzun yol cok nadir olur senede 1 kez filan

Yazmayacağım, yazmayacağım diye tekinlerde bulunuyorum kendime ama dayanamayacağım.

Çünkü bazı gençler doğru yaptıklarını sanıyor sonra, 

Sevgili kardeşim, 

Daha önce de diğer konularda  bu ve buna benzer ifade, anlatım bozuklukları yapmıştın. Türkçeyi daha fazla katletmene gönlüm razı olmadı. Lütfen biraz daha özen gösterelim.

Bu arada cevap istediğin konu 6 (altı) yıl öncesine ait :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, arman-1999 :

Yazmayacağım, yazmayacağım diye tekinlerde bulunuyorum kendime ama dayanamayacağım.

Çünkü bazı gençler doğru yaptıklarını sanıyor sonra, 

Sevgili kardeşim, 

Daha önce de diğer konularda  bu ve buna benzer ifade, anlatım bozuklukları yapmıştın. Türkçeyi daha fazla katletmene gönlüm razı olmadı. Lütfen biraz daha özen gösterelim.

Bu arada cevap istediğin konu 6 (altı) yıl öncesine ait :)

Aynen abi 2 mesajdir ben yazdigimi anlayamadim kendimi ifade etmeye calisirken sacmalamisim herkesten ozur dilerim 

Ayrica can abim sendende ozur dilerim:-[

Gencligime ver sen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Mazda41 :

Hocam yeni konu acma gereginde gormedim 

"Öğretmenler gününün " etkisinde kaldığına veriyorum bu hitap tarzını >:D

1 saat önce, Mazda41 :

Aynen abi 2 mesajdir ben yazdigimi anlayamadim kendimi ifade etmeye calisirken sacmalamisim herkesten ozur dilerim 

Gencligime ver sen

Özrünü şahsım adına kabul ediyorum

"Can abi " derken ?

Gençliğine veremem, olsa olsa gençliğinden alırım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Libyada kullanmıştım bu aracı. Yakıt sarfiyatı yüksek fakat oldukça sağlam bir araçtı. Gece son sürat giderken asfalttaki keskin yükseklik artışına çarpmıştım ve hiç etkilenmemişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mazda41 :

...... herkesten ozur dilerim 

Gencligime ver sen

Bölük Durrrrr....Kandıralı sende Durrr..

Bu özür şekli buna benzemiş biraz :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...