Jump to content

Volkswagen Passat R36

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2007 Volkswagen Passat R36

Specifications

Engine

Type: V6

Displacement cu in (cc): 219 (3597)

Power bhp (kW) at RPM: 300(224) / n.a.

Torque lb-ft (Nm) at RPM: n.a.

Redline at RPM: n.a.

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/disc

Tires F-R: 235/40 R18

Driveline: All Wheel Drive

Exterior Dimensions & Weight

Length × Width × Height in: n.a.

Weight lb (kg): n.a.

Performance

Acceleration 0-62 mph s: 5.6

Top Speed mph (km/h): 155 (250) - electronically limited

Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bide motor aynısı olsaymıs tam süper olurmus ;D ne zaman aldın ne zaman sattın abi ??? begenmedin demek sattın gitti hemen :(_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi biliyorum önceki araban oldugunuda niye sattın ama ne sattırdı sana Passat ı, Mz3 daha mı hosuna gitti yoksa abi onu merak ettim_bu arada araban 2.0 comfort muydu abi ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alana benzin istasyonu da veriyorlar mıymış? Eğer veriyorlarsa tam binilecek araba. Konfor+tasarım+performans hepsi on numara.

Tabii Mazda'dan sonra servis ziyareti sıklaşabilir ama buna da kendimizi alıştırmamız lazım. Ömür boyu Mazda'ya binecek değiliz ya :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben binerim abi, Rx-8 le devam etmeyi düsünüyorum mesela :P:tey:

Ya şu an için modelleri devam etmeye elverişli ama bir 10 yıl sonrasını bilemeyiz. Ben de MPS'le devam ederim mesela :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi biliyorum önceki araban oldugunuda niye sattın ama ne sattırdı sana Passat ı, Mz3 daha mı hosuna gitti yoksa abi onu merak ettim_bu arada araban 2.0 comfort muydu abi ???

1.6 comforttu 15 ay bindim ısınamadım takım elbiseyi giyip bineceksin ona kısacası passatla beni adam zannediyorlardı  :D anladın sen
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.6 comforttu 15 ay bindim ısınamadım takım elbiseyi giyip bineceksin ona kısacası passatla beni adam zannediyorlardı  :D anladın sen

anladım desem pot mu kırarım acaba :D_şaka bi tarafa cok büyük abi Passat ın kasası_daha ilk geldiği gün gitmiştim İzmir de kokteyline tabi araba hikaye pasta börek için gittim ;D neyse beyazını gördüm resmen devasa bişeydi yani bide beyaz olunca azım acık kalmıstı :eek:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben ne oluyorum o zaman herkes güzel diyor duruuun siz söylemeyin ben bileyim eşşeğim  :D

Yok abi sen 1.6'dan yırtıyorsun. Demiştim daha önce; bizim kafamızda ilk başta olan iki arabadan biriydi passat 1.6 comfortline. Hatta babam alıyordu; ben istemedim. O arabaya binilecekse 2.0 olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gercekten yaa :D bizim eskiden O303 vardı, tam hatırlamıyorum o günleri ama onun pedalı bile daha iyidir bundan kanımca :P_bi bakayım bulabilcem mi bi foto..

;D:tey:

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...