arman-1999

ilk tur ilk şans!!!

Bu konuda 23 ileti var

mazda-3 bugün aldım (istanbul özaydın bayi)

Xenon far, cam filmi ve deri kaplama (oturma yerleri hariç) (pişik olmamak için) yaptırmıştım ekstra olarak

İstanbul yalova arası geldim tbi ki gözüm hep yakıt tüketim ekranında idi. hiç te öyle sizlerin bahsettiği değerlere ulaşmadım ( aracı biraz devirli kullandım belki etken olabilir) ancak trafik ışıklarında ilk kalkış esnasında hakikaten korkunç!! değerlere de ulaşmadım değil...

kullanış ile ilgili hiç bir şey söylemiyorum bundan önce kullandığımız araçlara araba diyehitap ediyorsak mazdanın adı ne??

maalesef 4 kez stop ettirdim arabayı ( okadar sessiz) belki de daha önce ki aracımın dizel oluşundan dolayı da olabilir (bilenler bilir dizel araç 2. viteste bile kalkar gider vs vs)

yazmadan duramayacağım sürüş tekniği olarak mükemmel bir araç keşfettiğim en önemli özellik olarak RVM (arka araç izleme sistemi) yi es geçmek olmaz istanbul yollarında çok faydasını gördüm...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun, kazasız belasız İnşallah...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun, düz vites mi otomatik mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araba biraz KM yaptıktan sonra benzin sarfiyatı biraz daha düşer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam ortalama değere alın. gözünüz açılmaz o zaman. anlık tüketimde gaza bastığınızda 25-30 gibi değerleri görmeniz doğal

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun, düz vites mi otomatik mi ?

düz vites

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun,ıyı gunlerde kullanın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun kazasız belasız nice km. lere inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun güle güle kullanın ilk kalkışta bütün araçlar korkunç değerlere ulaşıyor sonra düşüyor normal bir durum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle, kazasız belasız kullanın, hayırlı olsun... :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.