Burak

Mazda Yetkili Servislerde Bahar Kampanyası

Bu konuda 53 ileti var

MazdaLogo.jpgMazda Yetkili Servislerinde, 1 Mayıs - 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında, periyodik ve genel bakımla ilgili işlemlerde geçerli olmak üzere ;

- İşçilik

- Yedek Parça

- Mazda Dexelia Yağlarda %20 indirim uygulanacak

Bunun yanında arzu eden müşterilerine ücretsiz checkup hizmeti de verilecek.

Kampanya ile ilgili duyuru, yetkili servis ve checkup kapsamındaki işlemlerin listesini ekte bulabilirsiniz.

post-1-141695281241_thumb.jpg

post-1-141695281248_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

paylasım ıcın tesekkurler Burak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu kampanyaların,belırlı bır takvımı var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha ilk defa oluyor, bir takvimden bahsetmek zor. Gecen sene bir kac serviste benzer kampanya yapilmisti ama genel olarak duzenlenen ilk kampanya bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun arabayı 50.000km bakımına götürdükten sonra güzel oldu bu kampanya :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen sene buna benzer kampanyaları Evo, Meb Başayar ve Şahsuvaroğlu yapmıştı. Ben de Ocak ayından beri soruyordum tanıdıklara olacak mı diye, az çok geçen aydan beri belliydi birşeyler olacağı ama mahiyetini ilk dün öğrendik ve duyurduk :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fren Balatası değişim zamanı gelmişdi.Bu iyi oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimde yağı suyu ve balatalarının zamanı gelmişti. Tombakı da kapsar mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimde yağı suyu ve balatalarının zamanı gelmişti. Tombakı da kapsar mı acaba?

Tabiiki kapsar, herhangi bir araç ayrımı yok kampanyada..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim 94 mazda yada bakarlarmı :) :) :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabiiki kapsar, herhangi bir araç ayrımı yok kampanyada..

Ama parçaların ellerinde olduğunu sanmıyorum. Önceden fiyat alıp sipariş verdirmek lazımdır herhalde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ama parçaların ellerinde olduğunu sanmıyorum. Önceden fiyat alıp sipariş verdirmek lazımdır herhalde.

Olabilir, kampanyanın başında gidip sipariş verilirse herhalde sonuna kalmadan yetişir ve yararlanmış olursun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dexelia yağlarındaki indirim her giden için geçerli mi yoksa, benim gibi Mazda'dan kampanya ile ilgili, indirim kuponunun da olduğu postayı almaları mı gerekiyor?

Evet aldım ben; yoksa almayanlar mı var :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün gittim.1 takım ön baslata değişdi +ön disk torna+işcilik toplam171 TL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana bile gelmedi düşün :D ama anladığım kadarı ile kupon şart değil eğer bakıma gidiyorsan çünkü el ilanları dağıtılıyor ve o ilanlarla birlikte bir kupon mevcut değil..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana bile gelmedi düşün :D ama anladığım kadarı ile kupon şart değil eğer bakıma gidiyorsan çünkü el ilanları dağıtılıyor ve o ilanlarla birlikte bir kupon mevcut değil..

Benim kuponun üzerinde bir Müşteri Takip Numarası var abi. Ekte verdiğin ilanlar dışında tek ekstra da bu. İçerisinden MPS çıkmadı zarfın maalesef :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.