Fotifoti

Alientech Programları

elinde olan, yada nette rastlayan varmı ?

ecm titanium lazım sanıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elinde olan, yada nette rastlayan varmı ?

ecm titanium lazım sanıyorum

Nedir bu ?Ben bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

chip tuning programı. benim deli bir kankam var, dump etmiş ecuyu, düzeltecek program bulamıyor.

passatı 260hp yaptı son turboyla. ama ecuyu ayarlaması lazım . arada basınç düşürüyormuş, arada 3. vites patinaja kalıyormuş  :) bu 3. turbosu bu arada, bi tanesini parçaladı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

chip tuning programı. benim deli bir kankam var, dump etmiş ecuyu, düzeltecek program bulamıyor.

passatı 260hp yaptı son turboyla. ama ecuyu ayarlaması lazım . arada basınç düşürüyormuş, arada 3. vites patinaja kalıyormuş  :) bu 3. turbosu bu arada, bi tanesini parçaladı :)

kendisinin başarılarının dewamı diliyorum we bu plaketi layık görüyorum

4261w.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha yüksek çözünürlüğü yokmuydu o plaketin :) okunmuyor da

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neler uyguladı passata :)

k04 turbo falan mı yaptı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

detaylarını bilmiyorum, ilk iki turbo tt turbosuydu ama. bu sonuncusu ne nanedir bilmiyorum :) senin 8v motora düşünüyorsan sorayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.