Jump to content

Farlardan Ses Geliyor

hususlu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar benim mazda 3 ün ön sağ farından ses geliyor sanki içinde bir motor çalışıyormuş gibi zırıltı şeklinde çok yüksek bir ses, daha önce başına gelen var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni mazda3 ise elektrikli direksiyon motorudur o. direksiyonu çevirdikçe sesi artar azalır. problem yok yani...

ama avatarından anladığım kadarıyla eski mazda3 sizin aracınız. bence en iyisi en yakın servise gitmeniz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ses farlardan geliyor farları kapatınca kesiliyor çünkü, farın içinde bir motor çalışıyormuş gibi , ses arabanın motorunun sesni bastırıyor o kadar yüksek bir ses.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

farlar modifeyemi acaba ? xenon felan ? röle varsa bozulduysa cızırdayabilir. diye bir fikirde ortaya atasım var, belkide kuyuya taştır bilemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

FAR MOTORUNDAN GELİYOR BÜYÜK İHTİMAL BENİM CLIODANDA GELİYORU FAR MOTORUNUN AYARINI YAPTIM DÜZELDİ. DAHA DOĞRUSU ANLAYAN BİR ASKERİM YAPTI KAPUTU AÇTI ORDA KIRMIZI BİR MOTOR VAR ONU İPTAL ETTİ HERLADE GEÇTİ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

FAR MOTORUNDAN GELİYOR BÜYÜK İHTİMAL BENİM CLIODANDA GELİYORU FAR MOTORUNUN AYARINI YAPTIM DÜZELDİ. DAHA DOĞRUSU ANLAYAN BİR ASKERİM YAPTI KAPUTU AÇTI ORDA KIRMIZI BİR MOTOR VAR ONU İPTAL ETTİ HERLADE GEÇTİ

Dalgınlığına geliyor galiba.Tüm sitelerde olduğu gibi buradada büyük harfle yazmak yasaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanal dilde büyük harfin "bağırma" anlamı taşıdığını bilmiyor olsa gerek. öğrenmekte istemiyor anlaşılan

Okuması zor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okuması zor.

Bu konuda hassas olmamızın , bağırmak anlamına gelmesinin dışında dediğin gibi okuması zor.

Türkçeyi düzgün kullanmak, yazmak bu kadar zor mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

far motoru olabilir... bozulduysa sürekli farları kaldırmaya veya indirmeye çalışır. far motoru elektriğini farların rölesinden aldığı için farları kapatınca sesi ve çalışması kesilir. far ayar düğmesinden oynayarak sesi kesebilirseniz kesin, yok olması far motoru soketini sökün gitsin... bir ara yaptırırsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...