fotifoti

Mazda3 1000 km bakımı gerekli mi ?

benimde haftaya 1000 bakımı, iyi denk geldi kampanya.

umarım burada dexelia yağ vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

73 TL kdv haric fiyati Murat, bir de araclar arasinda fark olabiliyor yaniltici olmasin.

1000 km de bakim yokki benim bildigim

var 1000 de yağı neyin değişiyor. bi bakıyorlar bişe varmı yokmu  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

var 1000 de yağı neyin değişiyor. bi bakıyorlar bişe varmı yokmu  :)

Benim bildiğim 1000 km de yağ değişmiyor. Mazda Call Center'a bir açıp sor emin olmak için boşu boşuna yağ parası verme.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dayı, açarımda soramam  :fiuw:

msn'si yokmu bu call centerın. msncenter yapsalar herkes faydalansa  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

e duamızı esirgemeyiz bizde :)

forumda bu kadar adam var, kimse bilmiyor mu ya ?  nie tel açıyoruz ki.

okkko beey neredesiniz :)

dur ben pm atiyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dayı, açarımda soramam  :fiuw:

msn'si yokmu bu call centerın. msncenter yapsalar herkes faydalansa  :)

Fatih, Mazda İletişim'e telefon açtım, kesinlikle böyle bir uygulamalarının olmadığını, muhtemelen bir yanlış anlama olduğunu , 6 ay veya 10.000 km den önce bir bakım , yağ değişimi gerektirmediğini bildirdiler.

Bu bilgiyi sana veren Diyarbakır daki servis mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu kendi başına önemli olduğu için bölüp buraya koydum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol burak abi, okan da öyle dedi.

ya ben sağır duymaz uydurur yanlış anlamış olabilirim :)

yada 1000 de gel bir bakalım dedileri ben yağda değişecek sandım.

eski kuzuda alıştık haftada bir yağ koymaya ehehe ,10bin çok geliyor bana :)

bilgiyi vermeye çalışan elazığ servis, anlamayan ben :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ustalar yag 2500 km degisiyor almanyada ucretsiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi iş bulursan geliriz bizde almanyaya :)

senin arabanın fotoları var mı galeride ? baya güzel duruyor ,jantları görmek istterim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1000 bakımı diye birşey var.Sadece kontrol ediliyor.Bir sorun var mı diye.Öyle yağ değiştirme ve parça değiştirme diye bir şey yok.Bence güzel bir uygulama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok 1000km bakımı falan Murat kardeşim... siz rahat olun. kontrol için istediğiniz zaman gidebilirsiniz servise. tabiki araç yeni, üstüne falan titriyoruz ama siz rahat olun... 1000km de yağ değiştirmek çevreye ve bütçeye zarar vermekten başka birşey değil. sebeplerini de pmden cevaplamıştım fotifoti arkadaşımıza...

siz rahat olun, yağ değiştirip para da harcamayın sebepsiz, çevreye de zarar vermeyin atık motor yağı üreterek...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi iş bulursan geliriz bizde almanyaya :)

senin arabanın fotoları var mı galeride ? baya güzel duruyor ,jantları görmek istterim.

bende  17 jant var  18 veya 19 almayi dusunuyorum alinca resimleri eklerim.burdada  acaip kriz var ,türkiyemiz her zaman iyiydir almanyadan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1000 bakımı yok,

bende 6. ayında götürdüm servise.

bazı servisler 1000km'de getir kontrolünü yapalım demiş olabilir, forum içinde bu şekilde söyleyen olduğunu okumuştum. Bu servislerin kendi insiyatifinde söylediği birşeydir.

Mazda kitapçığına baktığınızda zaten servis aralıklarını görebilirsiniz. 6 ay veya 10000 km

Gerçi Muğla Mazda bayimiz ve Burağın call center'ı arayıp öğrendiğinden sonra bana susmak düşer :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 1 eylul 2011 de arabayı aldım banada 1000 km bakıma gel dediler ücretsiz bakım yapılacak mış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi,

müşteriler yeni arabaların üzerine titredikleri için. bayiler de bu tip uygulama kendi insiyatiflerinde yapabiliyorlar. 1000 km bakımı normalde yok.Zaten araç yeni ne bakımı yapacaksın ? :)

Size söylenen ücretsiz bakım, sağına soluna bakacaklar. Bir şikayetiniz var mı diye soracaklar o..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.