Jump to content

Egzozdan Gelen Su (90-94)

umut67
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Slm arkadaşlar 94 model 323 sedan aracımı bir yıldır kullanıyorum genel olarak memlunum ancak bir sorunum var egzozdan damla damla su akıyor bazen sızıntı şeklinde akıyor radyoterde su eksiltmesi çok az şekilde oluyor motorda yag yakması biraz var sabahları çalıştırdıgımda beyaz dumuman atıyor sonra kesiliyor egzozdan yakıt kokusu geliyor araçata lpg vat bu egzozdan gelen suyun sebebi ne olabilir bu konuda yardım larınızı bekliyorum şimdiden tekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beyaz duman su atması havanın egsoza dolarak siz aracı çalıştırdıgınızda içerideki havanın buharlaşmasından kaynaklanıyor, muhtemelen damla damla su da aynı sebepten yani korkucak bi sorun oldugunu sanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Site içinde arama yaparsanız eğer  beyazından tutun mavisine ve siyahına varana kadar tüm duman renkleriyle ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Su atması normaldir diye biliyorum bende. fakat kısa süreli kullanımlarda suyu tamamen dışarı atamayıp egzost içinde kalmasından kaynaklanan bir zarar gelebilir kanımca.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

iyi motor her zaman eksozdan musluk gibi su akıtır. bu durum üzülünecek değil sevinilecek bi durum. motor da sıkıntı yokkkkk mükemmelll

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eskiden hep öyle derlerdi, su akıtan egzostun motoru iyidir.Ama bence alakası yok. Oluşan su motordan gelmiyor, egzost içindeki havanın buharlaşması ile ilgili bir durum. tabi forumu takip eden servislerimiz daha detaylı ve doğru bilgi vereceklerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...