Jump to content

Shark Fin anten

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Shark fin projesi bi şekilde hayata geçecek bakalım..Gerçi izmir toplantısında az daha geçiyordu ama..

önce birkaç teaser vereyim özellikle hb gümüş gri koydum ki Selman abi`de katılsın kervana diye (evet kendime yandaş arıyorum zira artık aykırı olmaktan çekinir durumdayız iş-güç-yaş-ev-bark-çevre vs.)

100_0056_sm.jpg

100_0057_sm.jpg

100_0058_sm.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bundandır..yani toplantıda Sedat abiye takılan bu antenden..

ancak bazı sedanlarda arka cama sıfır şekilde duruyor bazılarında 3 parmak mesafe kalıyor arka camda..bu montaj şeklinde kendimiz ayarladığımız için mi oluyor acaba?

Bu arada Okan izmir`de sadece sende var şu an shark fin anten..ve evet çok güzel duruyor..ama aykırı işte  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

...

Bu arada Okan izmir`de sadece sende var şu an shark fin anten..ve evet çok güzel duruyor..ama aykırı işte  8:)

Tamam işte, sen de yaptır aykırılığı kalmasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan Dündar`da var bir tane titanyum gri düşünüyorsan temasa geç istersen..Ben yurtdışından almak zorunda kaldım anca 1 aya gelir benimki  :(

bence de hepimiz yaptıralım ki default sansınlar..

hepimiz sharkfiniz  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya normalde paspas almıştım satıcıdan ama benim aldığım modelden olmayınca ödemeyi de yapmış bulununca konuştuk ya bi şekilde parayı geri almanın yolunu bulacaktık ya da sattığı sharkfini alıcaktım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tekrar düsünüp fotolara baktım, ben bi süre daha bekleyecem sharkfin için_önce arabayı alcaltıp jant takmam lazım_yere yakın olmayan arabada göz gıdıklıyor gibi_arabayı alcaltmam lazım önce anten kolay nasıl olsa_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat

Senin ebay dan aldığın kapı altı çıtalarının satıcısının linkini verebilir misin ? Aynısından sipariş edeyim diyorum. Ben az önce dolandım ebay da bulamadım ??? 30 USD mı demiştin ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...