Jump to content

Hız

sporenes
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2010 mazda a/t 3 HB imp. ile Ankara İstanbul arası düz yolda hız denemesi yaptım. 185'den sonra hız kesti. 2 kez aynısını yaptı. 185 üstüne çıkamadım.  bu konuda görüşü olan veya aynı durumu yaşayanlar var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Murat b

6

• omer_yildir

5

• Fotifoti

19

• S.Halilduru

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

2010 mazda a/t 3 HB imp. ile Ankara İstanbul arası düz yolda hız denemesi yaptım. 185'den sonra hız kesti. 2 kez aynısını yaptı. 185 üstüne çıkamadım.  bu konuda görüşü olan veya aynı durumu yaşayanlar var mı?

Bende 2006 model mazda 3 var.Motor aynı ve benim araba otomatik.Ben Bursa izmir yolunda 215 km hız yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düz yolda 185 yapması gayet normal.Fabrika değerleri 177 km/h.

Ankara da oturuyorsanız çevre yolunda havaalanı tarafından gelip kayaşa doğru inerken tatlı bir yokuş var orada deneyin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 model araçlarda hız sınırlayıcı var diye biliyorum. Hız kesmesi normal

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 model araçlarda hız sınırlayıcı var diye biliyorum. Hız kesmesi normal

hız sınırlayıcı var diye biliyorum bende,

hatta en son 9 mayıs buluşmasında servisim tekrar söyledi

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

limit bizi bozar, deniyim ben h.sonu göle taraf gideceğim, müsait yol var foto çekerim :).

video çekebilirsen daha iyi olur

bu arada dikkat et

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

olar, video da çekebilirim.ama telefonu nasıl sabitliycem sorunu var. bir bakarım. yol  5 şerit ve bayağı bi eğimli ,polis olmazsa biraz yoklarız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

olar, video da çekebilirim.ama telefonu nasıl sabitliycem sorunu var. bir bakarım. yol  5 şerit ve bayağı bi eğimli ,polis olmazsa biraz yoklarız.

Araba kaç KM'de.İstersen fazla zorlama

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

okko ve bi kaç kişi, zorlamam uhabbetinin eski motorlarda olduğunu yeniler için sorun olmadığını belirttiler. ben ilk 1000km zaten 4000 deviri hiç geçmedim. geçen gün zorlanmadan 180 görmüştüm, devir saatine bakmadım ama. o kadar narin araçlar olduğunu sanmıyorum :) rx8 yada mps alana da "abi ilk 10bin basma " diyorlar mı :) otomatik hem iben bişi yapmıyorum  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motora zararı vardır, son hız denemesinin sağlığa zararı vardır, bunu aynı anda filme çekmenin ise tüm topluma zararı vardır, yani üç kusurlu hareket birden, tasvip etmiyoruz bunları...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

son hız değilde, hız limiti var mı ona bakıcam. 200 de çok bişey dğeil ya. esk-ank arası hızlı tren var, 250 basıyo :P

Arda bir çakılıyor o Tren ama :D

Ne bileyim daha frenler tam oturmamış olabilir.Arabayı tam tanımıyorsun daha.Motor'a zararı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...