byildirim

Lütfen Yardım Bu Parçayı Bulamıyorum

Yardımcı olan-olmayan  herkese saygılar, merhabalar...'92 model mazda 626 aracımı bir kaç ay önce aldım.Alırken farkedemediğim bir şey motorun üst kısmında tahminimce hava ile ilgili olan bir delik var.Açık şekilde duruyor.Fakat orasının kapalı olması gerekiyormuş.Tamirci ismini "Motor Hava Tahliye Sibobu ve Hortumu" dedi.O parça yok motorun üst kısmında ve açık bir delik şeklinde duruyor.Almak istedim ancak Bursadaki parçacılarda bulamadım.Sormak istediğim o parça ismi doğrumudur?Olmaması bir sakınca yaratırmı?Veya nereden bulabilirim?İnternetteki sitelere de baktım ancak yok.Bu arada aracım lpg li ancak sıralı sistem değil.O sebepten dolayı kasten yerinden çıkartılmış olabilir mi?Vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim anladıgım kadarıyla motorun kapağının üstündeki hava deliği, 323 lerde o delikten bir boru hava filtresine gider, ama siz küçük filtrelerden alıp da takabilirsiniz ilanı bulursam linki eklerim bu konuya...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kusura bakmayın birkaç gündür giremedim foruma.Verdiğiniz cevap ve ilgi için teşekkür ederim.Araştırmaya devam edeceğim artık...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.