Jump to content

Mazda 626 Hoparlör Ebatları

sedat
 Paylaş

arkadaslar hoparlor boyutları ve orjınal jant kapalarını nerden bulabılırım  

8 oy

1. 1. arkadaslar hoparlor boyutları ve orjınal jant kapalarını nerden bulabılırım

• hoparlor
      4
    • jant kapagı
      4

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 3 yıl sonra ...

Merhabalar. 626 2000 model aracımın ön hoparlörlerden ses gelmiyor.Komple 4 hoparlörüde değiştirmek istiyorum.Kaç cm hoparlör almam lazım?Tavsiye edebilceğiniz ürün varmı.Aracımda orjinal teybim vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendin değiştireceksen öncelikle söküp ölçmen gerekebilir, eğer satın aldığın yere değiştirteceksen zaten sorun olmaz...

Bu işlerden anlamıyorsan profesyonel yardım almanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

bende 1992 1997 kasa 626 aracımda 5x7 cıktı sadece clarıonda buladıldım . kapı kolundan motoruna kadar aynı olan neslın devamında hoparlore ayrı muamele yapıldıgını sanmıyorum :) aynıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

geçenlerde on ve arka kapı döşemelerini söktüm standart 6^9 ovaller büyük geliyor. ölçtüm baktım yaklaşık 5^7 oval hoparlörlerle aynı boyutta. internetten 2 takım sipariş verdim clarion marka toplamda 246 tl tuttu. bugün taktım gayet yeterli. 40rms gücünde hemde tam orjınal ölçülerinde. kutunun üstünde mazda ve diğer bikaç araçın isimleri var. yalnız benim aracım 99 626 hp ön ve arka hoparlörleri kapıda. sedanlarda arka hoparlörler arka camın onunde die biliyorum bu yuzden onların ebatları farklı olabılır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Arkadaşlar aracımı aldığımdan beridir sağ ön kapı içindeki hoparlörden hiç ses gelmiyordu yani hoparlör veya kablolarda problem var sanıyordum oysaki dün akşam teybin ekolarını kurcalarken suvooferi aktif eddim arabamda sabvoofer yok aktif edince sağ kapının titrediğini ve hoparlörün sadece bas vurduğunu farkettim ses vermiyor sadece basları veriyor bu hoparlörü suvofer çıkışına bağlamışlar oyüzden ses alamıyormuşum bozuk olmadığına vede bukadarınada sevindim açıkcası 😊 ilk fırsatta bir elektrikçiye uğrayıp halledicem 😊

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, katil balina :

şimdi keşke hoparlor deseydim diyorum. fena arada kaldım bak.

Anketi yeniden düzenleyerek, çoklu seçenek verdim. İçin rahat etmediyse diğerinede oy verebilirsin. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, İlhan :

Anketi yeniden düzenleyerek, çoklu seçenek verdim. İçin rahat etmediyse diğerinede oy verebilirsin. :D

sağol hocam vallahi günümü kurtardın:))(neden bana bu kadar komik geldi bilemedim, başlığı açıp açıp jant kapağı diyip gülüyorum)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

çok büyük olmadıkça oto elektronikçiler bir şekilde yerleştiriyorlar hoparlörleri. siz hoparlör beğenin. orijinal ölçülerde hoparlör temin etmek zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tşk ederim, arkalar için 13 cm hoparlör almıştım fakat oturduğu yerde boşluk oluştu, kendim takacağım için bilen biri çıkar diye şansımı deneyeyim dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...