Jump to content

Mazda3 - En sevdiğiniz özelliği

kakkako
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Herkesin keyfi ayrıdır, o yüzden böyle bir topik açmak geldi aklıma. Hem böylece bilmediğimiz ince noktalar da çıkabilir ortaya :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ha bu arada kendiminkini de söyleyeyim, daha pek incelemedim kitapçık filan ama daha önce hiç kullanmadığım ve gözlerim de hassas olduğu için dikiz ayna karartmayı çok sevdim hakketten.  ;) . Ama arabanın gece aydınlatmasına da bittim onu da ekleyeyim 8:). haaa bir de.... :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iç kokpite hastayım.spor karakteri de cabası.bi de aykırı olmak yani  klişeleşmiş bir otomobil sahibi olmamak daha farklı hissetmeme neden oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya ben ön cam ısıtmadan bihaberim nasıl çalışıyor?

touring'lerde ön cam rezistansı yok, impressive modellerde var.

ama touring'de şöyle bir özellik var, tek tuş ile ön ve yan camlardaki buğuyu önlemek için klimayı çalıştırabiliyorsun.Onuda klima tuşlarının altındaki tuşlardan yapabilirsin. Soldan ilk tuş cam buğusu için, ikinci tuş arkada cam rezistan için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben kıl olduğum kısımları yazıcam :)

1- güneş gözlüğü saklama yeri, güneşte pişiyor, gözlükte metal çerçeve olunca o da pişiyor :)

2- 185'e hız limiti koymuşlar

3- benzin pahalı

4- çok dikkat çekiyor

motor tartşılır, yeterli aslında. ama fazlasını isteyeni üzecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gece RVM nin parlayışı ;)

kokpit mükemmel ,ilk görüşte aşk.

ışıklandırma desen ayrı.

İlk çalıştırdığımda eksozdan gelen o güzel motor sesi

Sevmediklerim

2010 model arabaya usb giriş konmazmı yahu :sopa:

mp3 isimlerini ekranda kaydırmakta zor olmasa gerekti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

touring'lerde ön cam rezistansı yok, impressive modellerde var.

ama touring'de şöyle bir özellik var, tek tuş ile ön ve yan camlardaki buğuyu önlemek için klimayı çalıştırabiliyorsun.Onuda klima tuşlarının altındaki tuşlardan yapabilirsin. Soldan ilk tuş cam buğusu için, ikinci tuş arkada cam rezistan için.

Teşekkürler savashan çok açıklayıcı oldu, ben de o iki tuşun hangisi rezistans diyordum  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sol kapıdaki kumanda tuşlarından sadece camlarınkinin ışıklandırması var diğerlerinin( cam kilidi,dikiz ayna ayarlama ve katlama tuşları) ışıklandırmasının olmaması eksiklik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk çalıştırdığımda egzozdan gelen o güzel motor sesi

Hakkaten o egzoz sesi beni benden alıyor.

Beğenmediğim:

- Yolda anadan üryan gezer gibi herkesin dönüp bakması

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...