Jump to content

Cam filmi yaptıracağım

mr.woox
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hort..

yeniden film için ihtiyacım oldu cam filmine.. bi bakayım dedim kaça yaptırmışım diye ama nafile :)

ilk yazdığım doğrudur heralde.

yakın zamanda film yaptıran var mı? fiyatlar çok değişti mi acaba?

Konu zaten senin konu, hortladı...:D Yalnız bu fiyat tenakuzunu ne yapacağız? :D

uthor=Selman link=topic=18155.msg434706#msg434706 date=1314088250]

Konu zaten senin konu, hortladı...:D Yalnız bu fiyat tenakuzunu ne yapacağız? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar,

LLumar Ersel ile görüştüm.

Güncel fiyat nakit 300 TL. Cumartesi bir arıza çıkmazsa gidip yaptıracağım. Daha önceki aracıma 2 numara yaptırmıştım sanki biraz fazla koyu gibi gelmişti bana.

1 numara yaptıran arkadaşlar varsa memnunlar mı? Rica etsem varsa foto paylaşabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

arkadaşlar aksarayda yapılan filmler ne kadar sağlıklı daha sonra morarma olurmu 50 tl ye yapıyorlar ben geçen morarmaya karşı garanti veren biryerden fiyat aldım 200 tl dedi arada baya fark var çok kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar benim aracimin arka camları siyah değil bubyuzden on cam hariç film yaptırmak istiyorum hem yazın güneşten korunmak hemde İstanbul da devamlı trafikde dikiz aynasindan ve yan aynalardan gozume ışık vuruyor zaten otomatik kararan dikiz aynası yok :) anadolu yakasi nda yaşıyorum döşemeleri sokmeden yapan varmı ben kartal da sordum en uygun 150 ye en çok 300 e buldum ama hepsi merdiven altı döşemeleri sokmeden güzelce yaptıran varmı tavsiye niteliginde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, mazdago :

Arkadaşlar benim aracimin arka camları siyah değil bubyuzden on cam hariç film yaptırmak istiyorum hem yazın güneşten korunmak hemde İstanbul da devamlı trafikde dikiz aynasindan ve yan aynalardan gozume ışık vuruyor zaten otomatik kararan dikiz aynası yok :) anadolu yakasi nda yaşıyorum döşemeleri sokmeden yapan varmı ben kartal da sordum en uygun 150 ye en çok 300 e buldum ama hepsi merdiven altı döşemeleri sokmeden güzelce yaptıran varmı tavsiye niteliginde

Hem ucuz olsun, hem kaliteli olsun, hemde merdiven altı olmasın derseniz işiniz zor..

Ziebart, Sonax, Carwax şubelerinden fiyat almanızı tavsiye ederim. Bazı yetkili servislerde cam filmi uyulaması yapıyor, yada anlaşmalı oldukları yerler olup oraya yaptırdıkları oluyor. O yüzden servisdende fiyat sorgulatın bence.

Not: Forumda mevcut konu başlığı ile birleştirilmiştir.

Şu konulara da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhabalar abilerim kardeslerim. Arabayi sıfır aldigimizda film cektirmistik bayide 5.yili oldu filmlerde acilmalar mevcut ne yapabiliriz yeni yasayla herhalde artik cam filmi serbest aracin icini göstermeyecek koyu cam filmi cektirmek istiyorum eski cam filminin sokulmesi ve yenisinin uygulanmasi ne kadara mal olur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Mazda41 :

Merhabalar abilerim kardeslerim. Arabayi sıfır aldigimizda film cektirmistik bayide 5.yili oldu filmlerde acilmalar mevcut ne yapabiliriz yeni yasayla herhalde artik cam filmi serbest aracin icini göstermeyecek koyu cam filmi cektirmek istiyorum eski cam filminin sokulmesi ve yenisinin uygulanmasi ne kadara mal olur?

Bildiğim ve hatırladığım kadarı ile resmi gazetede böyle bir açıklama yok. Sadece birisi çıkıp dava açıp kazanmıştı. Emsal teşkil etme durumları vs konuşulmuştu o dönem yoğun olarak.

Koyu renk cam filmini kesinlikle tavsiye etmem. Kışın kapalı güneşsiz kapalı havalarda, hava kararıp gece olduğunda ve Avm-kapalı otopark gibi alanlarda çok ama çok zorluk çekersin. Park esnasında - geri manevrada filan cam açmak zorunda kalırsın...

Eski cam filmini sökmek basit..her hangi bir para talep edilmez..

Yeni uygulanacak olan cam filmi yaptıracağın yere be ürünün kalitesine göre fiyatı değişir. 100-150 liraya da var, 600-700.liraya da var.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Mazda41 :

Ön cam hariç koyu renk cam filmi yani 3 numara diye adlandırılan film çekmek serbest...Ama bu serbest denilen koyu renk cam filmininde bazı sartları var...Bu sartlar asagıda verdigim linkte mevcut...

Bu arada İlhan abi gibi bende koyu renk cam filmi tavsiye etmiyorum...aksam karanlıgında caddede yada otoyolda sag aynayı net göremeyip kaza yapma sansınız çok yüksek...Koyu renk cam filmi yapıp aksamları sag aynayı görebilmek için sag camı komple açıp o sekilde araba kullanan tanıdıklarım var...yazın hadi neysede kısın çok büyük bi problem...yinede tercih sizin O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, babacanmurat :

Ön cam hariç koyu renk cam filmi yani 3 numara diye adlandırılan film çekmek serbest...Ama bu serbest denilen koyu renk cam filmininde bazı sartları var...Bu sartlar asagıda verdigim linkte mevcut...

Resmi gazetede açıklanmış.. Bunu haber yapan bir de benmişim zaten. :D 

Eeee binlerce konu/mesaj olunca unutuyor insan.. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, İlhan :

Resmi gazetede açıklanmış.. Bunu haber yapan bir de benmişim zaten. :D 

Eeee binlerce konu/mesaj olunca unutuyor insan.. :fiuw:

Bende forumda okumuştum abi yaslandin mi ne yaptin yoksa ;D

Onerdiginiz bir marka ya da model var mi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Mazda41 :

Ziebart yada Llumar markaları çok popiler...Fiyatları diger markalara göre biraz yüksektir ama kalitedir O0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, babacanmurat :

Ziebart yada Llumar markaları çok popiler...Fiyatları diger markalara göre biraz yüksektir ama kalitedir O0

Abi toplamda kaca gelir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Mazda41 :

Abi toplamda kaca gelir

Bunu ancak yakın zamanda bu firmalarda yaptıran kişiler bilebilir ve söyleyebilir.

Sonax'ın Cam filminide önerebilir tavsiye edebilirim. Amerika'dan ithal ettikleri kaliteli bir cam filmi kullanıyorlar. Bu işte uygulama da çok önem arz etmekte. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

36 dakika önce, Mazda41 :

Abi toplamda kaca gelir

Cam filminin asıl amacı günesten korunmaktır...Günesli havalarda günes gözlügü takmak yerine siyah,lacivert,mavi gibi koyu renklerde film uygulaması yapılır...Bu tarz filmler 500 liradan asagı degil onu iyi biliyorum...

Ama ülkemizde çogu kisi bu islemi günesten korunmak için degil de güzel göründügü için yaptırıyor...Bu istekleri karsılamak adına sadece güzel görüntü olsun isteyenlere 150 liradan baslayıp 350 liraya kadar fiyat veriliyor...fiyat farkının sebebi ithal yada yerli olması...filmi çekecek olan sahıs tercihi size bırakıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Mazda41 :

Bende forumda okumuştum abi yaslandin mi ne yaptin yoksa ;D

Yaşlanıyoruz tabi kardeşim... birde ömrümü yedi uleyn bu forum. :D 

.Dile kolay 2011'den beri bir fiil aktifim burda..

Şikayetçi miyim ?

Asla...çok güzel kardeşlerim, dostlarım oldu bu forum sayesinde.. Ailecek sevincimizi - üzüntümüzü paylaştığımız dostlarımız var bu forumda.. Forum değil bizim için çok büyük bir aile MazdaClubTR...

Sevgilerimle güzel kardeşim..:tey:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Atr 35 mi Atr 20 mi arada kaldım şimdilik foto shop. Koyu renk aracı boğdu gibi hangisi güzel olur?

shoooop 2.jpg

shooop.jpg

Bu da orijinali

g6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, ozgur35 :

Atr 35 mi Atr 20 mi arada kaldım şimdilik foto shop. Koyu renk aracı boğdu gibi hangisi güzel olur?

shoooop 2.jpg

shooop.jpg

Bu da orijinali

g6.jpg

3 numara yaptır gitsin ya. Bir daha mı gelecez dünyaya? :D

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@ozgur35 Bende Atr35 var, gece içeriden görüntü maalesef baya karanlık oluyor. Arka camlar için 35 olabilir ama ön yan camlar için kesinlikle 35 önermem. Yakında önleri 20 yapacağım veya başka bir markaya geçerim.

Bundan önceki aracımda Solargard marka filmler vardı ve en az Atr35 kadar koyu olmasına rağmen içeriden dışarıya görüntü sanki film yokmuş gibiydi, harikaydı. 8 sene sonra bile daha yeni çekilmiş gibi çiziksizdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...