Jump to content

Cam filmi yaptıracağım

mr.woox
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

forumu baya bi okudum. yaptırıp cezalardan sıkılıp söktürenler bile var.

ziebart orta koyu rengi (2 numara) beğendim. ama polis tarafından sürekli çevrileceksem, açık ta yaptırmaya razı olabilirim. sonuçta güneşten koruma etkisi aynı dediler. bir kaç arkadaş ise sadece arka camların sorun olmadığını yazmış.

ben sonuçta daha çok 7 aylık oğlum için istiyorum. 2 hafta sonra tatile gideceğiz ve eminim güneşten çok rahatsız olacak.

bir de marka tercihiniz luimar mı ziebart mı? ziebart merter bana yakın olduğu için fiyat aldım. nakit 450.

luimar'ı henüz sormadım.

tavsiyeleriniz nelerdir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kanunlara bakarsanız filmin açığı koyusu hepsi yasak

ön cam veya arka cam farketmiyor.

biraz polise kalmış bir olay, gıcık biri ise söktürüyor,

yok değil ise en koyusu olsa bile birşey demiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de niyetliyim ama polis söktürüde arka camdaki buz çözücüleri sökerse diye çekiniyorum. bu tarz sorunlarında ortaya çıktığını duydum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

forumu baya bi okudum. yaptırıp cezalardan sıkılıp söktürenler bile var.

ziebart orta koyu rengi (2 numara) beğendim. ama polis tarafından sürekli çevrileceksem, açık ta yaptırmaya razı olabilirim. sonuçta güneşten koruma etkisi aynı dediler. bir kaç arkadaş ise sadece arka camların sorun olmadığını yazmış.

ben sonuçta daha çok 7 aylık oğlum için istiyorum. 2 hafta sonra tatile gideceğiz ve eminim güneşten çok rahatsız olacak.

bir de marka tercihiniz luimar mı ziebart mı? ziebart merter bana yakın olduğu için fiyat aldım. nakit 450.

luimar'ı henüz sormadım.

tavsiyeleriniz nelerdir?

Bahçeşehir SONAX'ın sahibi benim kuzenim,aynı zamanda LUMAR'ın kendi profesyonel ekibi ile orijinal LUMAR sertifikalı cam filmi uygulaması yapıyorlar hangi camlar için düşündüğünü söylersen foruma ve sana özel fiyat alayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ziebart bir cam filmi markası değil öncelikle. Ziebart başka marka filmleri uyguluyor.

LLumar  için şu örneği vereyim;

Geçen bizimkiler 2 araç için gitmişler 3M bayiisine. Yaptıracaklar ama önce bana sormayı düşünmüşler. Ben direk Llumar diyince bayiiyi aradılar. Bir de LLumar varmış o nasıl diye sordular.

3M bayiisinin cevabı; "Abi o en kalitelisi"

Yalnız Llumar'da karar kılınırsa; güvenlikli bir versiyonunu tavsiye ederim. Kırılma ve dağılmalara karşı direnç sağlıyor.

3M güvenlik filmini ayrıca uyguluyor. Cam filmlerinde güvenlik yok.

Bildiğim kadarıyla; başka da güvenlikli film yok.

Tabii Llumar'ın video sitelerinde dayının birinin taşla anca 45 saniyede dağıtabildiği film bu işte en iyisi. Fiyatı da ona göre 1000lira civarında.

Standart güvenlikli bir Llumar cam filmi ise peşinde 350-400 civarında yaptırılabilinir. 5 yıl da garantisi var. Ziebart gibi yok 1 yılda bir bakım parası şu kadar verin; garantiniz ömür boyu devam etsin mantığı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LLumar marka 2 numara güvenlikli cam filmini yaptırdım. haftasonu fotoğrafları paylaşacağım.

fiyat nakit 350 TL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun.

kapıları söküp mü yaptılar yoksa sökmeden mi acaba ?

kapılarda sadece camın girdiği kısmı elle kanırtıp çıkardılar. çok kolay çıktı hayret ettim.

sonra da aynen yerine taktılar. yap boz gibi.. tornavida değmedi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun. Polisin dikkatini çekmemesi dileğiyle :)

ilk cam filmim, en açık tonun bi koyusu.

polisi ne der ne demez bilmem. artık hayırlısı, çevirirse bi şekilde bağlıcaz olayı.

bebekle ilk tatilimize çıkıcaz, film yaptırmasam çok rahatsız olacaktı. normalde sevmem bu tarz şeyleri ama mecbur kaldım.

yannız itiraf ediyim, hoşuma da gitti 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk cam filmim, en açık tonun bi koyusu.

polisi ne der ne demez bilmem. artık hayırlısı, çevirirse bi şekilde bağlıcaz olayı.

bebekle ilk tatilimize çıkıcaz, film yaptırmasam çok rahatsız olacaktı. normalde sevmem bu tarz şeyleri ama mecbur kaldım.

yannız itiraf ediyim, hoşuma da gitti 8)

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,14008.msg333516.html#msg333516

Bu adrestekine göre nasıl tonu? En açık ton diye benim araca yapılan Llumar filmi bu. Ancak başka markalarda çok daha açık tonları olduğunu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın,filmsiz araba bana çıplakmış gibi geliyor :D

artık bana da öyle geliyor  ;D

eşim kardeşine de aynısı var. otoparkta yanyana duruyolar. benimsi yanıyo.. 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,14008.msg333516.html#msg333516

Bu adrestekine göre nasıl tonu? En açık ton diye benim araca yapılan Llumar filmi bu. Ancak başka markalarda çok daha açık tonları olduğunu biliyorum.

senin kuzu biraz ışık alıyo sanki bu fotolarda. tam anlaşılmamakla birlikte benimsi sanki biraz daha koyu mu desem. ama yine de kararsızım. fotoları yarın ekleyebilirsem sen de bi bakarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

senin kuzu biraz ışık alıyo sanki bu fotolarda. tam anlaşılmamakla birlikte benimsi sanki biraz daha koyu mu desem. ama yine de kararsızım. fotoları yarın ekleyebilirsem sen de bi bakarsın.

tamamdır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun. sadece poliste değil muayenede de sorun yaşayacaksın.

muayenede cam filmi sorun yaratmaz

aracın camlarında film olması hafif kusurdur buda muayeneden geçmeye engel değildir  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...