mr.woox

Cam filmi yaptıracağım

Bu konuda 85 ileti var

hort..

yeniden film için ihtiyacım oldu cam filmine.. bi bakayım dedim kaça yaptırmışım diye ama nafile :)

ilk yazdığım doğrudur heralde.

yakın zamanda film yaptıran var mı? fiyatlar çok değişti mi acaba?

Konu zaten senin konu, hortladı...:D Yalnız bu fiyat tenakuzunu ne yapacağız? :D

uthor=Selman link=topic=18155.msg434706#msg434706 date=1314088250]

Konu zaten senin konu, hortladı...:D Yalnız bu fiyat tenakuzunu ne yapacağız? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

LLumar Ersel ile görüştüm.

Güncel fiyat nakit 300 TL. Cumartesi bir arıza çıkmazsa gidip yaptıracağım. Daha önceki aracıma 2 numara yaptırmıştım sanki biraz fazla koyu gibi gelmişti bana.

1 numara yaptıran arkadaşlar varsa memnunlar mı? Rica etsem varsa foto paylaşabilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar aksarayda yapılan filmler ne kadar sağlıklı daha sonra morarma olurmu 50 tl ye yapıyorlar ben geçen morarmaya karşı garanti veren biryerden fiyat aldım 200 tl dedi arada baya fark var çok kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim aracimin arka camları siyah değil bubyuzden on cam hariç film yaptırmak istiyorum hem yazın güneşten korunmak hemde İstanbul da devamlı trafikde dikiz aynasindan ve yan aynalardan gozume ışık vuruyor zaten otomatik kararan dikiz aynası yok :) anadolu yakasi nda yaşıyorum döşemeleri sokmeden yapan varmı ben kartal da sordum en uygun 150 ye en çok 300 e buldum ama hepsi merdiven altı döşemeleri sokmeden güzelce yaptıran varmı tavsiye niteliginde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, mazdago :

Arkadaşlar benim aracimin arka camları siyah değil bubyuzden on cam hariç film yaptırmak istiyorum hem yazın güneşten korunmak hemde İstanbul da devamlı trafikde dikiz aynasindan ve yan aynalardan gozume ışık vuruyor zaten otomatik kararan dikiz aynası yok :) anadolu yakasi nda yaşıyorum döşemeleri sokmeden yapan varmı ben kartal da sordum en uygun 150 ye en çok 300 e buldum ama hepsi merdiven altı döşemeleri sokmeden güzelce yaptıran varmı tavsiye niteliginde

Hem ucuz olsun, hem kaliteli olsun, hemde merdiven altı olmasın derseniz işiniz zor..

Ziebart, Sonax, Carwax şubelerinden fiyat almanızı tavsiye ederim. Bazı yetkili servislerde cam filmi uyulaması yapıyor, yada anlaşmalı oldukları yerler olup oraya yaptırdıkları oluyor. O yüzden servisdende fiyat sorgulatın bence.

Not: Forumda mevcut konu başlığı ile birleştirilmiştir.

Şu konulara da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.