kakkako

Her gün yeni bir şey öğreniyoruz

Ya Her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Fatih'in otomatik arabasında bir özellik farkettik, arabanın kontak anahtarını çıkardıktan belli bir süre kadar sonra camlar ve aynalar açılıp kapanabiliyor. Ama benim manuelde olmuyor :'( :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zamanında h100 99 süper saloon da da wardı o özellik, kontagı çektikten sonra camı kapatacak kadar süre tanıyodu 10-15sn gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya Her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Fatih'in otomatik arabasında bir özellik farkettik, arabanın kontak anahtarını çıkardıktan belli bir süre kadar sonra camlar ve aynalar açılıp kapanabiliyor. Ama benim manuelde olmuyor :'( :kafa:

Bunu  nasil  beceriyorsunuz .?  Benim  arabam  sedan 1.6 TX.

Tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kapıyı açarsanız o sistem çalışmaz. anahtarı çektikten sonra kapılar kapalıysa 40sn civarı camlar ve aynaları kullanabiliyorsunuz ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kakkako  cam sensörünü unutmuşun? ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim kapılar açılmadan camları kapatabiliyorsunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı olay bizim şirketteki caravelle de var,ama ondaki 10 veya 15 dk heralde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben de 2010 sedan impressive AT var kapıyı açsamda aynalar kapanıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Camları hatırlamıyorum ama benimkinde aynalar, kapıyı açıp tekrar kapatana kadar, kapatılabiliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Durun yaw ben bu kapı olayını hiç düşünmedim fatti bey sonra görüşelim  :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eyooo benimki de oluyomuş kapıdanmış :tey: :tey: :tey:. Ama zaten kumandadan da kapandığı için manasızmış. :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.