Kado

Yeni Mercedes CLS

ne diim Allah sahibine bağışlasın  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

passat ccye benziyor biraz....

mükemmel olmuş ;)

bence passat buna benziyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence passat buna benziyor :)

Baba çocuğa değil, çocuk babaya benzer diyosun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mercedes olsun çamurdan olsun boşa demiyolar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fabrikalarında Bizden daha iyisini tanrı yaratır yazıyormuş  :clap: :clap: :hi: :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fabrikalarında Bizden daha iyisini tanrı yaratır yazıyormuş  :clap: :clap: :hi: :hi:

Doğru yazmış adamlar  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mersoyla vosvosu aynı kefeye koymayın , ayıptır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mercedes CLS bundan 6 yıl önce piyasaya çıktı ve Passat CC'nin de CLS'ten esinlenerek tasarlandığı şüphesizdir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mersoyla vosvosu aynı kefeye koymayın , ayıptır :)

tospagen adı üstünde... :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cidden bu tasarım, üretim falan değil... yaratılmış araç... diğerleri ancak buna benzer ama asla aynısı olmaz... mercedes olsun 200 bin borcum olsun dicem  zaten kafa kafaya geliyor fiyatı heralde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu anki güncel CLS'in 63AMG'sini kullanma şerefine nail oldum. Anlatılmaz, yaşanır diyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mercedes CLS bundan 6 yıl önce piyasaya çıktı ve Passat CC'nin de CLS'ten esinlenerek tasarlandığı şüphesizdir...

bence böyle olduguna dair kesin bir bilgi yok...ayrıca suan ki güncel kasa normal passatlarla yeni çıkan passat cc genel olarak aynı çizgide üretilmiş...

yine tekrarlıyorum vw ile merso görüntü olarak kıyaslansa bile geri kalan hiçbirseyde kıyaslama yapılmaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.