Jump to content

Düplü Tombak

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

tüp iyi be ya, biz takmasak arabaya binemezdik. elazığda toplu taşıma çok kötü, ben işe arabayla 11dk da geliyorum. otobüsle gelmeye kalksam en iyi ihtimal 25dk yol+ 15dk yürüyüş yapmam lazım. dönüş kısmı daha çileli.. yağmuru var çamuru var, 1 saate eve geliyorsun. lpg iyidir o yüzden :) yenisine de takabilirim, duruma göre :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 103
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• Gökhan

48

• Fotifoti

12

Şimdilik ilk farkettiğim sorun, ilk ani gazda tekleme gibi bir şey yapıyor. Herhalde ilk ayarda sorun hallolur gibi. Normal kullanımda birşey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun Gökhan abi.. En anti-Lpg olarak tanıdığım kişilerdendin,artık bizdensin :) Güle güle kullan inşallah..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne yüzler ağırdı bu forum diyarlarında. :D

Bugün trafik tescile verdim evrakı. Memur arkadaşlar ehliyeti görünce ona da el koyup değiştirelim dediler. Ruhsattı Muayeneydi 300 lira gitti netekim.

Bu arada bu gün Tombak TÜVTÜRK'ten tek seferde (3 Hafif Kusur) geçmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

1-Cam filmi

2-Plaka lambası yanmıyor

3-Ön camdaki film-şerit

Bugün, düpteki son lambada yanıp sönmeye başladı. Klimayı hiç kapat(a)mıyorum. 200km oldu. Bu sefer çok yaktı galiba. Son haliyle verileri yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lambaya aldanma :) çok doğrusal bir gösterge değil. Benim kırmızı da 150 km den sonra yanıyor ama neredeyse bir 150 km daha gidebiliyor :D

İnnnnşalllaaahhh

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökhan abi, muayene raporunda cam filmine hafif kusur yazıldığında ruhsat yenilemede emniyet sorun çıkarabiliyor. Var mı bi sorun?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok yok Emre, Emniyet ayağında sorun olmaz bu şeyler için. Hiç önemsemediler bile.

Ruhsatı filan aldım bitti iş.

Yalnız Ruhsatta bulunması gereken şeyler neler?

2 adet ruhsat

Ezost Muayenesi

Sigorta poliçesi

TMMOB LPG ruhsatı (yeşil)

TÜVTÜRK muayene raporu

Sızdırmazlık raporu vs vs. de olacak mı?

Yoksa koca bir albümle gezmem gerekecek. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolasın Mustafacım. Allahtan mesai başladı da durmak zorunda kaldık. :D

Hafta sonu eve gece girebililyorduk. Güney marmara da yer kalmadı. Bildiğiniz yakınlarda yerler var mı? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada cumartesi İzmite gelirken 2. depoyu da doldurttuk.

Yapılan yol: 250km.

Alınan LPG: 32,5 litre

Yani 100km.de 13litre gaz yakmış.

Buda kuruş! hesabıyla: 25,87 kuruş demektir.

Kullanım: Yalova çevresinde, klima açık olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...