ASALET

19 jantlarım ve suspansıyon

benim arabada önler 8 inch arkalar ise 10 inch 19 jantlar bar , süspansiyon olarakta konı'nın coılover'ları var 4 adet yükseklik ve alçaklık ayarlamalı , 10 numara durusu var , viarjlara girişi cook cookk iyi oldu , 200 ile girdigim virajı 200 ile cıkıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

19 mu fuuuuu çok valla,yakında biryerleri kırarsın gibi geliyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok abı yaa gıttıgım yolları ezberledım tek yol kullanıyorum  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah bizede 3-5 seneye kadar rx-8 falan nasip eder inş, binmeden gidersem gözüm açık giderim :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amin kardeşim insallah ama alırsan rx-8 dikatli olman gerekıoo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amin kardeşim insallah ama alırsan rx-8 dikatli olman gerekıoo

hangi açıdan dikkatli, kaporta mı motor mu, yoksa aldıktan sonra dikkatli kullanma mı  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evette o rx8 bir kayarsa ben görürüm dostum seni 200 ciddi süretlar  sölim dikkat et

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cool'a Katılıyorum. Aracın yüksekliğini fazla düşürmek tehlikeli. İçeride araba yana yatmadığı için aracın ne zaman kopacağını hiç hissetmiyorsun, koptuğu anda da toplamak imkansız hale geliyor arka kısım kalas gibi... Özellikle eskiden 106 cıların yaptığı bir hataydı. Arka kısmın fazla alçalmaması gerekiyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten gaza bastıkça arabanın arkası oturuyor hangi araç olursa olsun fakat arkadaş spor yay almış aero dinamik ayarlı oluyor genelde spor yaylar, dikkatli olup altından yeli aldırmadıktan sonra gerisi önemli sayılmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.