Sign in to follow this  
Followers 0
BvRaQ

Angel olan arkadaslar yardım plss..

arkadaslar ebaydan getırttıgım angelda problem cıktı..angelları calısıo ama onlara elektrık weren adaptore benzer kucuk sıyah kutudakı dewrede sorun cıktı 2 tane ıcınde ama bırı arızalı cıktı halıyle angelların bırı yanıo bırı yanmıyo.

yanı uzun lafın kısası eger bozulan,degıstırdıgınız yada ıste kullanmadıgınız angelın o parcasını bana werırsenız yenıden (bı parca ıcın angel)getırtmeme gerek kalmayack.yanı 100 ytl werecegıme bu parcadan olan bı arkadastan alabılrım daha uygun bı fıyata..eger warsa arkadaslar elınızde bana msj atın plss!?yada bunda bulabılcegım bı yer warmı???

bu arada o parcanın fotosunuda eklıorm..

parca01fc7.jpg

parca02uo3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valla ben zamanında millete dağıttığım için malesef kalmadı bende, tekrar bi bakayım yarın ama hiç zannetmiyorum... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okan valla olursa Burak için süper olur. Siparişi ben verdiğim için satan elemanla irtibat kurdum. Gönderin tamir etmeye çalışalım diyor. Bir de kargo parası mı vericez Amerika'ya? Ayrıca usta içini açtı yapılır birşeyse yapalım diye ancak içine mastik basmışlar; mastiği çıkarırken devreler de geldi :D Arıza sadece kablo kopukluğu ama öyle bir yapmışlar ki; müdahale etmek imkansız...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.