hha06

Mazda3 Egzoz Sesi ve LPG Montajı....

2006 model mazda3 dinamik OV aracımı yeni aldım. ancak egzoz sesi sanki  bazen çok tiz geliyor. egzozdan çıkan bu ses normalmidir. yani aracın kendine özgü bi egzoz sesi geliyor.  bu normalmidir sizce?  birde BRC MY07 LPG TAKTIRDIM. hiçbir sıkıntısı  yok. ayreten düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz, forum kuralları gereği ve sizer daha rahat hitap edebilmek için adınızı ve mesleğinizi öğrenmek isteriz, aracınız hayırlı olsun, bildiğim kadarıyla ses de normal. Araçla ilgili sorularınızı yada fikirlerinizi forum içindeki konularda paylaşabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İsmini zaten daha önceden vermişti :)

Hakan, konuları ilgili bölümlere açarsan seviniriz. Bunu taşıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Katalitik konvertöre baktın mı Hakan?

Bazıları çıkartılmış oluyor.

Örneğin, benimki (626) orijinali geçen hafta iyice bitince söktürdüm. Şimdi egzost değişik sesler çıkartmaya başladı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Katalitik Konvertörün çıkatılması ya da iptal edilmesi muayenede sorun çıkarmaz mı arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çıkarır ancak katalitik konvertör tamamen tıkandıysa yerine normal susturucu yada düz boru konulması gerekir aksi taktirde yakıt artar performans düşer, egsoz muayenelerinde tanıdık yerler pek bişey demez doğru sonuç alınır bi şekilde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.