Guest ThUnDeRbErK

Yeni RX-8 R3 hakkında ?

Arkadaşlar yeni kasa rx8 istanbulda hangi bayiide mevcut acaba merak ediyorum canlı görmekte lazım tabi bilgi sahibi olan var mı bu konuda ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda'nın web sayfsından istanbul bayilrini bulup arayıp sorabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla bugün gittim baktım gerçekten harika bir arabaymış çok yakıyor diyip bu aracı kötüleyenler bıraksın kötülesinler o zevk bize kalsın gerçekten maaşallahı var içinde yaşasam sıkılmam  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yeni kasa rx8 istanbulda hangi bayiide mevcut acaba merak ediyorum canlı görmekte lazım tabi bilgi sahibi olan var mı bu konuda ?

bekada kırmızı, bayraktarda siyahı var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgiler için teşekkür ederim dün baktım beyaz rengine gerçekten yakıtı felan bir kenara bırakın garajda yatması için bile alınacak özel bir araba s2000 ile karşılaştıranlar araca haksızlık ediyor  :D 231 hp az bir güç degil bana göre ve otomobili otomobil yapan içindeki özellikler ve hissettirdikleri bana göre yoksa at arabasıda bir vasıta  :D mazda fanatikliği başladı bende de bu aralar kusura bakmayın  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burda hiçkimse fanatik oldun diye kusura bakmaz sanırım :)

aksine seviniriz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.