jeodezici_ercan

Familia Direksiyon Ayarı Nasıl Yapılır ?

Mazda 323 Familia 98 model direksiyon ayarı nasıl yapılıyor??? bildiğim kadarıyla direksiyon ayarı var bu modellerde ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

s.a

direksiyonun alt tarafında kol yokmu açılıp kapanan benim 96 var ordan oluyor göremiyorsan eğilip baksan görürsün ama 98lerde öylemi bilemiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim kadarıyla yok.

varsada biz 12 senedir öğrenmediysek büyük ayıp etmişiz arabaya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim kadarıyla yok.

varsada biz 12 senedir öğrenmediysek büyük ayıp etmişiz arabaya.

Ördek'te var, sizinkinde yoksa asıl Mazda ayıp etmiş koymamakla :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ördek'te var, sizinkinde yoksa asıl Mazda ayıp etmiş koymamakla :D

walla bomboş bir araba zaten ayıp ettiği aşikar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla arabanın kataloğunu evirdim çevirdim taradım arabayı evirdim çevirdim taradım bulamadım 98 yılında sıfır almıstık 2007 ye kadar dedem bulamadı nerdeyse 4 yıl olacak bende bulamadım demekki bunlarda öle bi özellik yok :D  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.5 lerde yok olabilir, çünkü 1.8 lerde her özellik war 1.5 lerde tıngır mıngır yani araç sahipleri yanlış anlamasında karşılaştırma yapınca öyle çıkıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla arabanın kataloğunu evirdim çevirdim taradım arabayı evirdim çevirdim taradım bulamadım 98 yılında sıfır almıstık 2007 ye kadar dedem bulamadı nerdeyse 4 yıl olacak bende bulamadım demekki bunlarda öle bi özellik yok :D  :tey:

aramaya devam. Ne demişler arayan bulur. :dua:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende 97 1.8 vardı onda direksiyon ayarı yoktu. Direksiyon ayar kolu herkesin görebileceği bir yerdedi. Eğer 12 senedir göremediyseniz daha aramayın artık :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende aramayım daha xD utandığımdan söylemiyordum zaten arabayı masraflı aldım toplarım diye nerede :D nereden baksan 4,000 tl ye yakın masrafı var gecebilirde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende 98 sedan var direksiyon altında ayar kolu var :S

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.