SELCUK_21

özel servis tavsiyesi

Arkadaşlar Ankarada  kısaca gittiğimizde kazık yemeyeceğimiz ustalığı bizim aracımızda öğrenmek için olur olmaz yerleri söküp dökmeyen bildiğiniz Mazda  özel servisi varmı iyi bir usta tavsiyelerinizi bekliyorum şimdidden tşk ler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şaşmaz da meb başayar a gidebilirsiniz. fiyatları herter e göre daha uygun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abim özel servis diyorum usta ,tamirci ...yoksa servisi bende biliyorum ama adamlar kaputu açmaya para yazıyorlar biz memuruz kaputu biz acalım =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim sürekli gittiğim bir atelye var. Ahmet usta ve Efkan abi işletiyorlar. Efkan abi 10 sene servis müdürlüğü yaptı, Ahmet abi ise Opelde birçok servisde çalıştı ve motor-elektrik-şanzuman konularında uzmandır. Fakat bu atelye sadece Opel yapıyor ama beni tanıdıkları için benim Mazdalarada bakıyorlar. İyi bir atelye isterseniz gidin bir görüşün. Her yönden kaliteli bir atelyedir. tavsiye ederim.  Ots Opel Başkent Sanayi Sitesinde. İsterseniz telefon numaralarını yazabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilgin ve alakan için tşk ederim kardeşim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Erciyes işyerleri sitesinde OMS var Oğuz bey eski bir yarışçı aynı zamanda :) genelde Opel bakıyorlar ama ekip oldukça iyi gelen hiçbir markayı geri çevirmeden kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet veriyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.