bodrumlu mazdacı

323 Sedan Ön Cam Rüzgarlık (89-94)

arkadaşlar hiç görmedim ama war mı bilginiz ön  camlar için rüzgarlık arıyorum 93 sedan 323'e...  genelde perflex ya da kuzgun marka oluyo ama bulamadım:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende hb sı var ama bende on cam ruzgarlıgını daha bulamadım bazı kısılerde gordugum halde satın olarak daha bulamadım ... bulursan banada sole .... :)    ama ben kendım kendımce bısıler yaprım sahın ruzgarlıgını alıp kestım  sonra yapıstırıp macunladım bı boya attım oldu gıbı resımlerede sekıldekı gıbı ...

sam1274j.jpg

[img width=580 height=435]http://img149.imageshack.us/img149/8369/sam1272.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınızı güle güle kullanın. Ama bir tane de marşpiyel takmanız lazım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evt  kısa surede ıns onuda dvm ettırcem zaten arka kapıda cıtaya kadar hava kanallı bısey dusunuomda onu cızmem lazım once falan fılan ıste :D jant lastıgı yenı taktıgımdan sırayla gucum yetmesını beklıom :D  tskler bu arada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla ben orjinali arama taraftarıyım ama bulamadım, bulursam ilk iş sana sööölerim, bu arada arabaya broadway hawası wermiş rüzgarlık söölemeden edemicem:)  kazasız belasız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet haklısın aslında beyaz olmasından dolayı ole duruo  sıyaha boyasammı dıe dusundum :D

onu takarken goruntuye onem vermedım ya yagmurlu havalarda  camı hafıf ındırıp buharlasmayı engellemek nıetındeydım :D  herkese kazasız belasız ıns ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben toyota corollanınkini koydurttum güzelde oldu . fotoğraf istersen koyabilirim .

cıtaya yapıstırma olarak yapıldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla corollanınkini merak ettim açıkçası bi foto koyar mısın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla abimde var bi sedan 323 10 yıl önce almıştı ben o zamandan gördüğümden beri üzerinde var rüzgarlığı.... gayettte hoş yani... siyah rüzgarlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haruuun senin araba yay istiyor bilader burnu çok yüksek :D yanlız rüzgarlık güzel olmuş vaktim olursa bende tutkal japon sıvı silikon sıcak silikon falan yapıyım böyle bişi :D finalleri yeni verdim anca elim boşa çıktı :D arka camlarada yapabilirsem tam olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.