Jump to content

323 Sedan Ön Cam Rüzgarlık (89-94)

bodrumlu mazdacı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar hiç görmedim ama war mı bilginiz ön  camlar için rüzgarlık arıyorum 93 sedan 323'e...  genelde perflex ya da kuzgun marka oluyo ama bulamadım:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende hb sı var ama bende on cam ruzgarlıgını daha bulamadım bazı kısılerde gordugum halde satın olarak daha bulamadım ... bulursan banada sole .... :)    ama ben kendım kendımce bısıler yaprım sahın ruzgarlıgını alıp kestım  sonra yapıstırıp macunladım bı boya attım oldu gıbı resımlerede sekıldekı gıbı ...

sam1274j.jpg

[img width=580 height=435]http://img149.imageshack.us/img149/8369/sam1272.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evt  kısa surede ıns onuda dvm ettırcem zaten arka kapıda cıtaya kadar hava kanallı bısey dusunuomda onu cızmem lazım once falan fılan ıste :D jant lastıgı yenı taktıgımdan sırayla gucum yetmesını beklıom :D  tskler bu arada

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla ben orjinali arama taraftarıyım ama bulamadım, bulursam ilk iş sana sööölerim, bu arada arabaya broadway hawası wermiş rüzgarlık söölemeden edemicem:)  kazasız belasız..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet haklısın aslında beyaz olmasından dolayı ole duruo  sıyaha boyasammı dıe dusundum :D

onu takarken goruntuye onem vermedım ya yagmurlu havalarda  camı hafıf ındırıp buharlasmayı engellemek nıetındeydım :D  herkese kazasız belasız ıns ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla abimde var bi sedan 323 10 yıl önce almıştı ben o zamandan gördüğümden beri üzerinde var rüzgarlığı.... gayettte hoş yani... siyah rüzgarlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Haruuun senin araba yay istiyor bilader burnu çok yüksek :D yanlız rüzgarlık güzel olmuş vaktim olursa bende tutkal japon sıvı silikon sıcak silikon falan yapıyım böyle bişi :D finalleri yeni verdim anca elim boşa çıktı :D arka camlarada yapabilirsem tam olacak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...