mazda c

323 Practicaya Klima Taktirdim

Bu konuda 24 ileti var

slm arkadaşlar 323 practıcama bursada salih ustanın klima atölyesinde klima montajı yaptırdım 1 hafta sürdü suriyeden komresor geldi 1 aydır kullanıyorum gerçekten cok iyi oldu taktırsammı taktırmasammı derken takıldı şu anda hersey sorunsuz zaten mazdalarda altyapı hazır olduğundan problem olmuyormus klimasız mazdalara tavsiyem taktırın arkadaşlar

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben de 99 astina ma taktırmak istiyorum, acaba kompresörü kendiniz mi buldunuz ustanız mı ayarladı? ben de taktırmak istesem parçaları nasıl temin edebilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mazda c

Hayırlı olsun. Çok doğru bir karar vermişsiniz.

ben de 99 astina ma taktırmak istiyorum, acaba kompresörü kendiniz mi buldunuz ustanız mı ayarladı? ben de taktırmak istesem parçaları nasıl temin edebilirim?

İlla mazda kompresörü olması şart değil. Parçaları herhangi bir klima ustası da temin edebiliyor. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta klima-rölanti ilişkisini iyi ayarlayabilmek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayirli olsun,iyi gunlerde kullanin.kuresel isinmanin basgosterdigi dunyamizda klimasiz araba binilmiyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şu sıralar parçları e-bay dan araştırmaya başladım, maksimu 200 tl ye kompresörü bulabiliyorum fakat başka hangi parçalar lazım onu bilmiyorum, olmadı parça parça toplucaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

izmir ve civarında klima montajı yapan kimse varmı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla güzel fiyat, ne zaman önce Adana da 1.500 dedilerdi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla bursada buldum bi araçtan söküp benim araca takacak.. 1.200 tl. dedi.. manisadan oraya git taktır gel nasıl olur walla ikilemde kaldım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

izmirde elinde takım var diyen var oda sadece malzemeyi veririm 1200 dedi.. ayrıca yukarda yalnış yazmışım 1.300 olacak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, aracımda klima olmadığı için buradanda satmaya karar vermişken, forumdaşlarımızdan Arif ve İsmail bey buradan orjinal çıkma bir klima mesajı attılar bana.. Manisadan Bursaya gittim. Zaten sağolsunlar herşeyi hazırlamışlar ben gelir gelmez aracımı klimacıya çektim 4 saat gibi kısa bir sürede aracım takıldı gazı basıldı ve teslim edildi.. Sonuçmu?? Elimi fana 20 sn. fazla tutamıyorum :)) donuyor.. fiyatını ben söylemeyeyim belki bana özel bir fiyattır.. zaten burada okurlarsa kendileri yazarlarsa sanırım daha iyi olur.. ayrıca aracımda eksik olan birkaç parçayıda bana hediye ettiler.. Kulaktan dolma değil ben başımdan geçeni yazdım.. yerinde kazalı araçlarını gördüm.. Kesinlikle güvenilir ve mallarının arkasında insanlar.. Kendilerine ilgi alaka ve hoşgörülerinden dolayı çok teşekkür ederim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bulamadım İzmir'de.Bende taktırmak istiyorum yaz başından beri denk gelmedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arif ve İsmail abi ben de klimasızlardanım, bandırmadayım kabul edilebilir bi fiyata klima taktırmaya hazırım yoksa ben de arabayı satmaya karar vericem tekrardan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bende 92 Sedan 323'e taktırmak istiyorum.Bu mümkün mü?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba bendede klima var ama kompresörü kitlemiş 2 el fiyatları ne kadardır acaba ? bilgisi olan varmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba bendede klima var ama kompresörü kitlemiş 2 el fiyatları ne kadardır acaba ? bilgisi olan varmı ?

İnternette çıkma veya yedek parça satan sitelerden bakabilirsin... Geçen yıl elektrik ustasına sorduğumda 300-400 civarında demişti...

Ama yine de seni yanıltmış olmayayım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki teşekkürler ben yinede araştırayım malum önümüz yaz yanmayalım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.